Užívateľské meno: Heslo:
Autor
Názov témy: Spýtaj sa a odpovieme!
much likedpyro_fireMuž

117 príspevok
Zobraziť profil
Re: Spýtaj sa a odpovieme!
1901. príspevok - 2012.12.29. 23:07:20
Opäť je v ponuke Aukčného domu tento nápoj a znova nemám prístup k jeho licitácií !!!
Praveký liečivý nápoj
Súčasné podanie: 11 zlatý dukát (Nero600)
Koniec dražby:
01.01.2013 13:49:15

Typ:Jednorazový účinok
Efekt:Tvoja infekcia bude nastavená na 50% (aj v tom prípade ak už bola 100% alebo 0%)
Body: 5
much likedruqpert
Administrator
683 príspevok
Zobraziť profil
1902. príspevok - 2012.12.30. 00:43:13 (Reagovať na príspevok #1900 z trencle.)
Citát: trencle - 2012.12.28. 13:57:04
Podla čoho mam vedieť ktore zviera ma aku silu dik.

Najlepšia orientácia pre hráča je základná úroveň zvieraťa. Nasleduje aktuálna úroveň zvieraťa, no a samozrejme jeho výbava. Niekto to dáva do DE, niekto do zranenia, iný do útoku.
Po dostavaní brlohu na úroveň 25 získava každé zviera navyše zručnosti. Tu vieš zvieraťu pridaiť jeho úlohu. Či má útočiť primárne na hráča - kritický zásah, či má spôsobovať zranenie eposovi a entitám - epické hryznutie, alebo sa má sústrediť na protivníkove zvieratá - cerenie zubov. Tých zručností je samozrejme viac, treba si ich vyskúšať. Pri každej zručnosti je popis.
much likedruqpert
Administrator
683 príspevok
Zobraziť profil
1903. príspevok - 2012.12.30. 00:46:56 (Reagovať na príspevok #1901 z pyro_fire.)
Citát: pyro_fire - 2012.12.29. 23:07:20
Opäť je v ponuke Aukčného domu tento nápoj a znova nemám prístup k jeho licitácií !!!
Praveký liečivý nápoj
Súčasné podanie: 11 zlatý dukát (Nero600)
Koniec dražby:
01.01.2013 13:49:15

Typ:Jednorazový účinok
Efekt:Tvoja infekcia bude nastavená na 50% (aj v tom prípade ak už bola 100% alebo 0%)

Máš pravdu, bid nefunguje. Poslal som to programátorovi, dúfam, že to najneskôr v pondelok, na Silvestra spraví.
public enemyDanieliusMuž

322 príspevok
Zobraziť profil
1904. príspevok - 2012.12.30. 15:17:38
mam v chrame osudu ulohu: "musis zajat 5 zvierat pocaz jedneho dna"

uz som dnes zajal 6 zvierat ale zapocitalo mi to len 4 !!!!!

elementála zeme mi to nepocita !!!!!!!!!!!!!

pocita to iba zvierata ktore maju (pri zajati) za menom znak " f " (facebook) .... to je riadna kravina ...

uz ped tym som to tu raz riesil ale zjavne sa na to programatory vys..li (zas)

prosim o napravu

uz som dnes na to mitul vyse 100 lovov a aj ked som ulohu davno splnil tak mam samozrejme zas smolu lebo programatori nopravuju chyby ... to ze mi to po case doplnia (nedoplnia lebo cakat na nich je ako cakat na vyplatu a tak zial budem sa musiet zariadit inac) ale chybu neopravia nieje riesenie ... chyby treba opravovat

a kedze reakcie programatorov su take ake su tak musim minut dalsiu kopu lovov kym nezajmem dalssie zviera co aj chram osudu pozna (lebo je na facebooku)
Tento príspevok bol zmenený užívateľom Danielius v čase 2012.12.30. 18:23:55
public enemyDanieliusMuž

322 príspevok
Zobraziť profil
1905. príspevok - 2012.12.30. 18:25:55
ako som hovoril

minul som dalsich 9 lovov a zajal som dalsie zviera ale toto malo na konci " f " (facebook) a to mi uz pripisalo

takze na splnenie ulohy kde mam zajat 5 zvierat som musel zajat 7 zvierat
much likedruqpert
Administrator
683 príspevok
Zobraziť profil
1906. príspevok - 2012.12.30. 22:29:41 (Reagovať na príspevok #1905 z Danielius.)
Citát: Danielius - 2012.12.30. 18:25:55
ako som hovoril

minul som dalsich 9 lovov a zajal som dalsie zviera ale toto malo na konci " f " (facebook) a to mi uz pripisalo

Vidíš, to som napríklad nevedel, takže zvieratá, ktoré nemajú f znak na konci ani neráta?
Aby som to vedel posunúť ďalej...
public enemyDanieliusMuž

322 príspevok
Zobraziť profil
1907. príspevok - 2012.12.31. 00:49:25 (Reagovať na príspevok #1906 z ruqpert.)
Citát: ruqpert - 2012.12.30. 22:29:41
Citát: Danielius - 2012.12.30. 18:25:55
ako som hovoril

Vidíš, to som napríklad nevedel, takže zvieratá, ktoré nemajú f znak na konci ani neráta?
Aby som to vedel posunúť ďalej...

precitaj si prosim aj predoslu spravu (1904) tam som to tiez jasne pisal
public enemyDanieliusMuž

322 príspevok
Zobraziť profil
1908. príspevok - 2012.12.31. 22:10:05
v chráme osudu mávam skoro vždy úlohu : " prevezmi odmenu za splnenie 20 úloh "

hrám to od jara 2011 (t.j. približne jeden a trištvrte roka ... ale 20 mesiacov určite) a mam splnených iba 165 úloh (neverim že má viac ako 10 ludí na svete 2 splnených viac úloh ako ja ... skor možno tak 5)

takže mam splnenych tak 8-9 úloh mesačne priemerne

PRE CO DO TEJ ULOHY ROVNO NANAPISETE : POUZI DEKRET A ZAPLAT PRAKAMENE ???

ja som sa aj snazil splnit tuto ulohu za kazdu cenu a obetoval som tomu hodne casu a aj DE ale nedokazal som urobit ani polovicu uloh pocas trvania chramu osudu a tak, aj tak som musel pouzit dekret

bez ohladu na to ze bez platenia prakamenov je vlastne nemozne chram splnit (byvaju tam priemerne 2-4 ulohy co bez prakamenov splnit nejde ..... simulacia alebo specializacia za prakamene,vybavenie vybevenia ale nie prstenov a nahrdelnikov fokusovymi kr., vybavenie pre zvierata, lieciaci napoj alebo mana napoj za prakamene, premenuj svoje zviera -da sa len premiovym za prakamene, a potom take kde clovek potrebuje veci co padaju z kolesastastia ale tak zriedka ze ked nevytaca koleso tri krat denne- dtuhy a treti za prakamene - tak ma smolu a nenahrabe dostatocne mnozstvo) tak je tato uloha jasna iba a len na dekret za 15 alebo 30 prakamenov ... podla toho kolko je dalsich nesplnielnych uloh

prosim zruste tu ulohu ... aj keby bola len na 10x ukoncenie ulohy tak by bola takmer nesplnitelna alebo za taku velku obetu a straty ze aj tak by bola splnitelna iba dekretom ...
Tento príspevok bol zmenený užívateľom Danielius v čase 2012.12.31. 22:23:19
public enemyDanieliusMuž

322 príspevok
Zobraziť profil
1909. príspevok - 2013.01.01. 02:28:40
takze na svete 2 maju len traja viac splnenych uloh ako ja .... ale nikto nema sancu splnit 20 uloh za dobu trvania jedneho chramu osudu ani len omylom
averageMesmericMuž
Moderator
416 príspevok
Zobraziť profil
1910. príspevok - 2013.01.01. 21:55:56 (Reagovať na príspevok #1908 z Danielius.)
Kdyby sis pořád jenom nestězoval....jak můžeš mít problém se splněním 20 úloh během 30 dnů, to mi tedy není jasné. Když vezmu sebe, chrám jsem dokončil před týdnem a páč nemám proutek, tak čekám na nový, ještě 8 dnů, takže počítejme 8+7 = 15, na chrám je 30 dnů. Tedy 20 úloh jsem měl hotových za 15 dnů, a to mi ještě déle trvalo získat 15 esencií než tohle. Takže když je to tak nemožné, jak říkáš, jak se mi to teda podařilo? Jaktože všichni od nás z aliance mají tuto úlohu splněnou v pohodě v časovém limitu?
Mám pro tebe tip, ony se ty úlohy jmenuji OPAKOVATELNÉ, pro jistotu znovu OPAKOVATELNÉ. Takže co ti brání opakovat pořád tu úlohu, která to jde nejrychleji? Pro mě osobně je to 12 kritů kouzlem v soubojích, které začnu. Když mám dobrý den, tak klidně udělám 3 úlohy po sobě. Takže problém u tebe je spíše mezi židlí a klávesnicí.
public enemyNeron

13 príspevok
Zobraziť profil
1911. príspevok - 2013.01.02. 20:09:48
Ahojte,mozete mi prosim niekto vysvetlit preco ma moze napadnut o 25 a 21 lvl. vyssi hrac?Aj ked som vo vojne a alebo nie,vsak to sa neda aj ked chcem utocit ja o 20 lvl mensich.Ak je to nejaka chyba prosim opravte ju,lebo som zbytocne vo vojne a tymto stylom to niejen mozne vyhrat.Este som rozmyslal ci nemozu mat nejaku relikviu.V nasej aliancii nie som jediny kto ma s tym problem.Dakujem za odpoved.
popularNixonkaŽena

105 príspevok
Zobraziť profil
1912. príspevok - 2013.01.03. 11:29:51 (Reagovať na príspevok #1911 z Neron.)
Citát: Neron - 2013.01.02. 20:09:48
Ahojte,mozete mi prosim niekto vysvetlit preco ma moze napadnut o 25 a 21 lvl. vyssi hrac?Aj ked som vo vojne a alebo nie,vsak to sa neda aj ked chcem utocit ja o 20 lvl mensich.Ak je to nejaka chyba prosim opravte ju,lebo som zbytocne vo vojne a tymto stylom to niejen mozne vyhrat.Este som rozmyslal ci nemozu mat nejaku relikviu.V nasej aliancii nie som jediny kto ma s tym problem.Dakujem za odpoved.

Asi za tím bude subplazma, ač nevím zda je ji možné použít i ve válce, nic o tom v jejím popisku psané není. Nicméně subplazma umožňuje zaútočit na jakýkoliv lvl, jedno jak moc je vzdálený od lvlu útočníka. Chyba to tedy nejspíše nebude. Zkus to leda nasměrovat do "návrhů na změnu ve hře", aby se během války používat nemohla.
Tento príspevok bol zmenený užívateľom Nixonka v čase 2013.01.03. 11:33:12
public enemyNeron

13 príspevok
Zobraziť profil
1913. príspevok - 2013.01.03. 12:50:11 (Reagovať na príspevok #1912 z Nixonka.)
Moc krat ti dakujem,skusim sa teda spytat na to blizsie,co ta subplazma je a ci pocas vojny je fer to pouzit.Lebo naozaj by kazdy s tou subplazmou bol frajer na slabsich.Este raz dakujem
averageMesmericMuž
Moderator
416 príspevok
Zobraziť profil
1914. príspevok - 2013.01.03. 13:00:16 (Reagovať na príspevok #1913 z Neron.)
Citát: Neron - 2013.01.03. 12:50:11
Moc krat ti dakujem,skusim sa teda spytat na to blizsie,co ta subplazma je a ci pocas vojny je fer to pouzit.Lebo naozaj by kazdy s tou subplazmou bol frajer na slabsich.Este raz dakujem

Ahoj, Subplazmu mohou najít hráči, kteří vlastní detektor subplazmy. Tato relikvie se dala získat při eventu Vládce Planety. Subplazma se získává při lovu, na nalezení není přiliš vysoká šance, dá se navýšit novou AV schopností. Detektor je na půl roku, pak zmizí. Subplazma sama o sobě ti umožňuje útočit na jakéhokoliv hráče ve hře bez jakéhokoliv omezení na lvl, daný hráč ovšem musí mít minimálně 60% života, jinak útok na něho nebude povolen. Subplazma je povolena samozřejmě i při vojnách.
Ale opravdu ta šance na nalezení není vysoká, takže osobně si nemyslím, že by měla vychýlit balanci válek na jednu nebo druhou stranu. Tvoje aliance ji samozřejmě může použít také, pokud někdo od vás vlastní detektor.
public enemyNeron

13 príspevok
Zobraziť profil
1915. príspevok - 2013.01.03. 13:17:11 (Reagovať na príspevok #1914 z Mesmeric.)
Vdaka konecne viem na co je ta subplazma.Ale mam pocit ze ten detektor bol v odmenach na splnenie uloh vo vladcovi planety umiestneny niekde hore v tych odmenach.Ja osobne som sa dostal niekde k polovicke a nemal som sancu ho ziskat.A to nehovorim o mojich komplicoch ti ani neviem ci vobec robili tu pyramidu.Len ma trapi to ze nieje fer to pouzit vo vojne.Tod vse.Ale kazdopadne som o nieco mudrejsi a za to dakujem.
averageMesmericMuž
Moderator
416 príspevok
Zobraziť profil
1916. príspevok - 2013.01.03. 14:04:17 (Reagovať na príspevok #1915 z Neron.)
Je to tak, detektor byl až na 5. patře. Pyramida byla udělána takhle úmyslně, tvůrci hry to psali, že na splnění všech úloh to chce mít už nějaký ten lvl výš.
public enemyDanieliusMuž

322 príspevok
Zobraziť profil
1917. príspevok - 2013.01.03. 19:35:44 (Reagovať na príspevok #1915 z Neron.)
Citát: Neron - 2013.01.03. 13:17:11
Vdaka konecne viem na co je ta subplazma.Ale mam pocit ze ten detektor bol v odmenach na splnenie uloh vo vladcovi planety umiestneny niekde hore v tych odmenach.Ja osobne som sa dostal niekde k polovicke a nemal som sancu ho ziskat.A to nehovorim o mojich komplicoch ti ani neviem ci vobec robili tu pyramidu.Len ma trapi to ze nieje fer to pouzit vo vojne.Tod vse.Ale kazdopadne som o nieco mudrejsi a za to dakujem.

skutocne to pada velmi malo
ja som od ziskania do teraz ziskal len 18 ks a tri z toho som pouzil uz v pyramide (viac som vtedy nemal) na splnenie ulohy na 7 poschodi "poprav svojho protivnika v 10 subojoch" ... normalnych hracov mam v dosahu strasne malo a vsetci okrem troch co su odomna silnejsi boli skoro neustale pod 15 % zivota a niesom si isty ci sa kristalova postava da popravit a tak mi to velmi pomohlo dokoncit pyramidu.

dve som este pouzil na odskusanie (ako a co to presne robi) a tak mi ostalo len 13 ks a to by vojnu fakt nemohlo rozhodnut
popularFajneMuž

143 príspevok
Zobraziť profil
1918. príspevok - 2013.01.03. 23:34:16
neviem kto je danielius, ale som prekvapeny, co tu pise, mna by zaujmalo ci je svet 2 iny ako svet 1, lebo, robim ulohy na svete 1 jednu za druhou, denne robim priemerne 4 ulohy, nikdy som neuroil 2 rovnake ulohy z 3, alebo 2 uloh, na chram nepouzivam dekrety a nevidim problem v splneni akejkolvek ulohy chramu... viete mi teda niekto vysvetlit ten problem danieliusa?

mna na chrame irituju ulohy 10x manakonstrukcia, skontroluj si umiestnenie v statistike 5x, pouzi liecenie zvierat 25x, prihlas sa do hry 8x.... to je zdrzanie - z uvedeneho je kazdemu jasne, ze sa chram neda dokoncit pod 10 dni....
Body: 7.50
much likedruqpert
Administrator
683 príspevok
Zobraziť profil
1919. príspevok - 2013.01.04. 00:11:10
Dámy a páni, po sviatkoch pokoja a lásky som opäť v hre.
To čo tu čítam, už prestáva byť vtipné.
Cieľom hry nie je to, aby tu hrali všetko platiaci hráči, to by ich tu popravde veľa neostalo.
Plniť úlohy v chráme osudu malo byť spestrenie hry. Ja samozrejme chápem, že je to kvôli odmenám motivácia a pre tých, ktorí majú prútiky aj ha na čas, ale preboha, nerozčuľujte sa tu toľko. Škodíte sami sebe.
Danielius: splniť 20 úloh za 30 dní... ako, to nemyslíš vážne. Veď to musíš na tých opakovaných fičať jedna báseň. Čo sa popravenia týka, ber predmety na túto úlohu, ktoré ti to popravenie zvyšujú, veď napríklad maska hrôzy, ktorá bola za víťazstvo v Pyramíde, dáva +50. Normálne sa dajú tie úlohy v chráme robiť aj bez prakameňov. Naopak, dekréty sa dajú kúpiť aj za DE.
Fajne: cieľom nie je urobiť chrám za 2-3 dni, aj keď videl som už chrámy, kde tieto časové úlohy nefigurovali.
Neron: tie subplazmy neboli robené s cieľom ubližovať hráčom na nižších úrovniach. Chystá sa v tejto oblasti malá úprava, nechajte sa prekvapiť.

Tie urážlivé správy radšej mažem, nechcem, aby si poniektorí hráči mysleli, že sme tu samí hulváti.
popularFajneMuž

143 príspevok
Zobraziť profil
1920. príspevok - 2013.01.04. 14:27:22
xixi, ja sa nestazujem, pre mna len bolo nepochopiltelne ako niekto moze nesplnit ulohu - 20 uloh, lebo prave tuto ulohu povazujem za jednu z najlahsich... nemam rad len ulohy kde musim zistit svoje umiestnenie v statistikach alebo lady Alvariel... je to v pohode, aspon zijeme a nesedime stale pri hre, to sa mi tu najviac paci....
Body: 7.50