Užívateľské meno: Heslo:
Strana: 1
Autor
Názov témy: Predstavenie postáv
popularHoGoMuž
Administrator
315 príspevok
Zobraziť profil
Predstavenie postáv
1. príspevok - 2010.12.27. 17:08:10
Svoju postavu môžete predstaviť zaujímavým príbehom, porozprávať jeho pôvod (dĺžke sa hranice nekladú )
Body: 7.50
likedKristenŽena
Global Moderator
269 príspevok
Zobraziť profil
Re: Predstavenie postáv
2. príspevok - 2010.12.27. 18:04:56 (Reagovať na príspevok #1 z HoGo.)
Keď všade vo vesmíre vládol chaos a hviezdy menili svoje postavenie z noci na noc a Bohovia hrali svoje ukrutné hry, zrodil sa v útrobách kováčskej dielne Boha Vulkána život.
Tam, kde ani jeden smrteľný tvor nevydrží a kde zrodí sa raz za sto rokov len jeden zázračný Fénix, stal sa zázrak.
Boh Vulkán so svojím bratom Eólom - Bohom Vetra hrali svoju obľúbenú hru až kým samotné peklo nevyšlo na zemský povrh a práve v tej chvíli
sa v najhlbšom kúte samotného Vulkánu z kúzla Fénixa a ohnivej lávy zrodilo sa dieťa ohňa - ja, ktorú pomenovali Kristen.
Som dieťa živlu oheň - moje samotné ja sa vyznačuje aktívnosťou, horlivosťou, nadšením, odvahou i rozhodnosťou. Nechýba mi ani sila tvorivosti, smelosť,či snaživosť.
Ale ako samotný oheň, ktorý môže zahriať i zničiť, aj ja mám okrem dobrých stránok aj svoju zlú stránku, pre ktorú je charakteristická:
hádavosť, podráždenosť, pud všetko zničiť, vášnivosť,a v neposlednom rade pomstychtivosť - takže si poriadne rozmysli, či ma chceš rozčertiť, lebo pomsta bude sladká.
Už to uzreli aj moji nepriatelia, ktorých som nie raz porazila v súbojoch. Sem - tam sa pritrafí vďaka mojej horúcej hlave aj prehra, keď moja vášnivosť ovládne moje
magické a logické myslenie. Ale ako ani oheň nikdy nie je možné úplne vyhasiť, ako aj spiaca sopka občas preukáže svoju moc, tak aj mňa jedna prehra nezloží, práve naopak,
dodáva mi silu a nasledujúci výbuch bude už len ničivejší!
Moje zrodenie v útrobách vulkánu ma hneď pri narodení začlenilo do smaragdového kmeňa. Keďže aj samotný smaragd sa tvorí magmaticky v pegmatitoch. Je to môj osudový drahokam, ktorý nosím stále na srdci a nieraz mi zachránil už život a podporuje aj moje magické schopnosti. Vďaka jeho zelenému žiarivému lúču vždy nájdem správnu cestu medzi spirituálnymi rovinami.

Po narodení sa ma ujal samotný Vulkán, ktorý bol tým najpozornejším otcom a učiteľom. Vďaka jeho dokonalej schopnosti ovládať oheň som už hru s ohňom začala ako batoľa a ako trojročná som zasadla do najkrajšej a najteplejšej učebne, kde celé steny jaskyne lemoval oheň a všetky predmety boli vytvorené zo štyroch živlov - oheň, vzduch, voda a zem.
Vďaka svojej snaživosti som sa dostala hneď do popredných miest na škole a s hravosťou som si osvojila mágiu ohňa, ktorá je typická tým, že moje čary dokážu všeko pohltiť a každé kúzlo sa vyznačuje nadsvetelnou rýchlosťou. Vďaka strýkovi Eólovi sa mi trochu podarilo osvojiť si aj zo živlu vetra a ovládnuť prívaly meteoritou a blesky.
Moje kúzla a logické myslenie rozvíjam každým dňom.

Popri štúdiu trávim svoj voľný čas najmä lovom. Tak sa mi podarilo zajať aj svojho miláčika. Keďže ako sa hovorí, protiklady sa priťahujú a ja mám rada výzvy, bolo priam neodolateľným pokušením zajať si ako maznáčika ľadového červa. Nebola to jednoduchá úloha a jeho skrotenie ma stálo veľa času nad knihami, kým som sa naučila, ako na to, ale aj tak boli najužitočnejšie moje praktické skúsenosti. A takto už dlhý čas bojuje oheň a ľad bok po boku a spolu zdolávame aj tých najnebezpečnejších nepriateľov.

Keďže ma už unavilo blúdiť týmto znetvoreným svetom sama, rozhodla som sa, že aj ja sa zaradím do elitnej aliancie, kde už svoje stavby zdokonalovali moji príbuzní a kamaráti a tak som sa ocitla v tej najlepšej a najelitnejšej aliancii: Sauronas. Našou snahou je stať sa najlepšou zo všetkých elitných aliancií a sme názoru, že v jednote je sila. Preto si vyberáme členov, ktorý sú aktívny, idú za svojim cieľom a vedia, čo je to skupinová práca a jednotná sila!

A takto už niekoľko rokov blúdim po tomto svete ako najdokonalejšia a jediná skutočná Vládkyňa Osudu - dieťa ohňa a smaragdových kúziel!!! Každý nový deň je len novou výzvou a vďaka svojmu pôvodu ovládam nielen celý svet, ale mám toho čo povedať aj v celom vesmíre - však Slnko a všetky ostatné hviezdy to len potvrdia!
Body: 7.75
much likedSnowmankoMuž

7 príspevok
Zobraziť profil
3. príspevok - 2010.12.27. 22:08:10 (Reagovať na príspevok #2 z Kristen.)
[quote author=Kristen date=1293469496]Keď všade vo vesmíre vládol chaos a hviezdy menili svoje postavenie z noci na noc a Bohovia hrali svoje ukrutné hry, zrodil sa v útrobách kováčskej dielne Boha Vulkána život.
Tam, kde ani jeden smrteľný tvor nevydrží a kde zrodí sa raz za sto rokov len jede.....[/quote]

to si pre boha kde skopirovala
Body: 5
likedKristenŽena
Global Moderator
269 príspevok
Zobraziť profil
4. príspevok - 2010.12.29. 20:25:13 (Reagovať na príspevok #3 z Snowmanko.)
Však som si vymyslela... mám dobrú fantáziu... Potrebuješ pomôcť aj ty s predstavením???
popularSkola123Muž

2 príspevok
Zobraziť profil
5. príspevok - 2010.12.31. 13:57:57 (Reagovať na príspevok #1 z HoGo.)
/Omlouvám se,že je to česky,ale slovensky neumím natolik dobře,aby z toho vzniklo něco normálního./

Ten zbabělec přede mnou utíkal. On se mně bál! Mně,Urusiky,tolikrát zavrhovaného a opovrhovaného! Uchechtl jsem se,a vyrazil za ním. Utíkal zběsile,až se jeho plášť vířil ve větru,a jeho zář z očí zešedla hrůzou. Helma už dávno ležela někde vzadu,a tak šlo vidět jeho bílé vlasy,které prozrazovaly jeho příslušnost k Smaragdovému klanu. Mám štěstí,že nejsem jako on.

V tu chvíli jsem vypadal asi takhle: Jednoduchá plátěná kapuce zakrývala nakrátko ostříhané vlasy černé barvy. Ústa zakrýval další kus látky. Pod krkem jsem měl pouze plátěnou košili a pod ní nějakou pevnější vestu. Dál prodyšné široké plátěné kalhoty,taky černé barvy. Pěkně vlály v tom běhu. No a nakonec jedno z těch důležitějších věcí - boty. Byly taky černé,ale pečlivě vyvedené z kůže freaknoského krokodýla.

Dohnal jsem ho během chvilky. Otočil na mně jeho šedé,vyděšené oči. Chytl jsem ho pod krkem, a přitiskl k velké skále,kterou měl za sebou. Z pusy mu vystříkla krev. "Kdo jsi?...Co jsi zač?" Vykašlal ze sebe přes krev. Trochu jsem povolil krev a pořádně se na něj zadíval. Kdo jsem...nebo spíš co jsem? Dobrá otázka...to bych taky chtěl vědět. Podíval jsem se nahoru na hvězdy,a promítl jsem si,co se stalo v nedávné době,abych tomu ubožákovi zvládl pořádně odpovědět.

Začalo to před několika dny,spíš týdny. Procházel jsem se takhle zahradou...nebudu vám vyprávět proč. Ale najednou se neb zatmělo. Všude byla tma jako v ranci,nic jsem neviděl,ani špičku svého nosu. Instinktivně jsem se tehdy podíval nahoru,abych zvěděl,co se to stalo. Ohromný mrak tyrkysové barvy. Zakrýval celé Slunce,a nejspíš i Měsíc,kdyby šel ten vidět. Na celou chvíli jsem zapomněl dýchat. četl jem už o podobných věcech,jak se to někomu stalo a on pak dostal nadpřirozené schopnosti. Ale...já? Zůstal jsem tam stát jak solný sloup a jenom zíral nahoru.

Z toho mraku se začaly oddělovat chapadla tyrkysové barvy. Jenom ta barva,jako nějaká nadpřirozená sílá,mířila dolů na zem,ke mně, Stáčela se v spirále do trychtýře,a ohromnou rychlostí skoro padala do mně. Nemohl jsem uhnout,nemohl jsem udělat nic,jako kdyby mně přikovali. Pamatuju si pouze,jak byla ta energie těsně ode mně. Vyřazovala z toho ohromná síla.

Probudil jsem se tam,kde jsem předtím byl,v zahradě. Nebudu říkat,že se to nestalo,protože se to stalo,a ten kráter,ve kterém jsem ležel,to vyjadřoval dost jasně. Ale hlavní změna nebyla v prostředí...byla ve mně. Cítil jsem tu sílu,tu novou ohromnou sílu,jak ve mně koluje. Vstal jsem,a rozešel jsem se na cvičiště,abych zjistil,co se mi to stalo.

Pár příštích dnů projedu v rychlosti. Byla to Duševní Energie,to,co do mně vjelo. Udělalo to ze mně někoho víc. Zvládal jsem pohyby o hodně rychleji,než kdy předtím,útoky jsem měl silnější,a hlavně - šla z toho cítit magie. Byl jsem plný radosti. Konečně se připojím k těm,kdo si říkají Vládci Osudu.

Abych nezapomněl ještě na jednu věc - získal jsem nejenom novou sílu,ale s ní i nový kámen. Diamant,který mám vrostlý do hrudi,mi pomáhá hospodařit s Duševní Silou,kterou mám v sobě,a díky němu jsem už několikrát přežil,protože mi ji část uschoval. Patřím tedy do kmenu Diamantů, jak jsem se dozvěděl ve společenství Vládců Osudu.

Přerušil jsem proud vzpomínek,i když jsem k tomu hlavnímu zdaleka nedošel,protože jsem chtěl tomu čemusi,co mi tady umírá,odpovědět. A neměl jsem na to mnoho času. "Chceš vědět,kdo nebo co já jsem. Tak tedy...ti na to odpovím. Já jsem ten,kdo byl pomalý,a teď je rychlý. Já jsem ten,kdo byl slabý,a teď je silný. Já jsem jeden z mnoha. A přitom jsem mezi nimi vyjímečný. Já..." Začínál jsem řvát."...jsem ten,kdo byl zavrhován,kdo byl ponižován,a kým? Vámi! Chceš dále vědět,kdo já jsem?! Já jsem ten,kdo po nocích brečel,i když mi bylo už patnáct,a víš proč?! Protože VY jste mě nesnášeli a odsuzovali!" Teď jsem mu do té tváře úpně křičel. Do tváře,zjizvené strachem,a nevím čím ještě. Jeho oči byly úplně vytřeštěné na mně. Nadechl jsem se, a pokračoval ve svojí "odpovědi". "Ale víš co?! Já,já jsem se zase zdvedl. Přišla do mně Duchovní Energie,a ta mi pravděpodobně zachránila život protože jinak bych se byl utopil v depresi! A přišli ostatní,se stejným osudem jako já,a přijali mne! Chceš pořád ještě vědět,kdo já jsem?! Nestačí ti to,co jsem ti řekl?!" Jeho obličej byl teď úplně bledý,a jeho oči ještě víc vytřeštěné,než dřív. nebyl schopný slova,jak poslouchal můj silně emotivní výlev. " Já ti řeknu,kdo jsem doopravdy. Já jsem..." Olízl jsem si rty,trochu přivřel sevření ruky na jeho krku,a pokračoval: "Já jsem...Dobře si to zapamatuj. Já totiž jsem URUSIKA RIKUDEN!! Já jsem VLÁDCE OSUDU!!!"

Jeho oči se na mně pořádně podívaly naposledy. Stiskl jsem mu krk hněvěm tak,jak jsem to dokázal,a on zemřel. Hlava mu poklesla,naposledy z jeho úst vytekl poslední proužek krve. Hodil jsem ho na zem,zavřel oči,a klekl si k němu. Moje ruce spočinuly na jeho hrudi,a já jsem se vnořil do jeho nitra,abych našel to,co jsem chtěl. Vycucl jsem z něj veškerou Duševní Energii,kterou jsem tam našel. Pak jsem vstal,otřel jsem si rty hřbetem ruky,a vyrazil zpátky. "Že jí ale neměl moc...nebo jsem z něj prostě víc vzít nedokázal? Pořád jsem ještě velký začátečník...pořád se ještě mám hoodně co učit..." Zašeptám si potichu při cestě,než mě zakryje velký balvan,sloužící jako brána do naší Úzké společnosti dalších takových s osudem,jako jsem já.
Tento príspevok bol zmenený užívateľom Skola123 v čase 2010.12.31. 14:01:00
Body: 7.88
very popularKubajssMuž

6 príspevok
Zobraziť profil
6. príspevok - 2010.12.31. 16:23:10 (Reagovať na príspevok #2 z Kristen.)
Pěkné
very popularKubajssMuž

6 príspevok
Zobraziť profil
7. príspevok - 2010.12.31. 16:26:38 (Reagovať na príspevok #5 z Skola123.)
Obdivuji vaši fantazii Dobré.
everyone's favoriteLynch001Muž

8 príspevok
Zobraziť profil
8. príspevok - 2011.01.12. 22:24:08 (Reagovať na príspevok #7 z Kubajss.)
Twl mne by sa neco taketo nechcelo pisat ale suprove si to napisal.. uctiva poklona
public enemyHawkinsMuž

2 príspevok
Zobraziť profil
9. príspevok - 2011.01.13. 10:22:34
Ked po celej myrtane zurila vojna madzi ludmi a orkami zrodil sa hrdina vsetci magovia a paladini prisli o svoju moc ale jeden temni mag nie. Ten ,ag sa volal Xardas a klvoli nemu vyhrali orkovia usiel a schoval sa niegde v Nordmare. Len Kan vladca orkov vedel kde sa skríva a preto hrdyna musel ziskat dvoveru orkov aj hassisinov ktori mu mohli pomvoct v boji lebo orkovia sa boja iba hassisiniov.Hrdyna sa raz dostal do nordmaru vlci klan mu pomohol najst leeho ktori pomohol hrdynovi zabit krala Robhara III.Potom hrdyna zabil aj hassisinskeho krala tak ziskal vzacne artefakty ,,žezlo myrtani" a ,,palicu putnika" tak ako mu kazal Xardas. Potom nasiel v starobilich hrobkach Nordmaru 5drahokamou Arkanosa.Potom ich spalil v lavovej peci ktoru musel oslobodit od ruk orkov a navratit ju klanu kladiva roztavil ich s vratil sa ku Xardasovi. Ten mu povedal ze jedini on vladne takou silou ze otvori kameni portal isli ho hladat hrdyna ho otvoril a vibrali sa do inaj galaxie tam zostali a zavladol krechky tisicrocni mier.Teraz ten Hrdyna znovu prichadza a mieri rovno sem a vola sa........
Tento príspevok bol zmenený užívateľom Hawkins v čase 2011.01.13. 20:10:34
popularSkola123Muž

2 príspevok
Zobraziť profil
10. príspevok - 2011.01.18. 16:08:10
Díky všem za gratulace
averageNaceyMuž

5 príspevok
Zobraziť profil
11. príspevok - 2011.01.19. 16:54:29
Nace sa narodil ako Jakkar Karasit v šľachtickej rodine Rubínového kmeňa krátko po uzavretí dohody Vládcov osudu o súbojoch a kradnutí duševnej sily. Od začiatku sa mu nepáčila a bol za jej zrušenie a za súboje na život a na smrť. Raz, v zápale boja z iným lordom vrhol kúzlo priveľkej moci, zabil ho a navyše si zničil oko. Až vtedy si uvedomil aký je to hrozný pocit zabiť, utiekol z toho miesta a na prvom koňovi ktorý mu prišiel pod zadok odcválal do ďalekého kláštora. Dal si pomocou mágie vymazať časť spomienok, vytetoval si na telo posvätné znaky a vyrobil umelé oko. Dali mu nové meno Nace Gandorr, čo znamená "Pán všetkých" lebo vedeli že má veľkú silu a potenciál. Keď sa toho už v kláštore naučil dostatok odišiel späť do civilizácie, vstúpil do Zafírového kmeňa a začal nový život...
Síce nie také ako Kristen ale tiež niečo...
Imma firin' mah lazor!
hatedLoriaŽena

18 príspevok
Zobraziť profil
12. príspevok - 2011.02.05. 15:33:41
no zbohom to by sa mi nechcelo pisat
averageMarcusMuž

8 príspevok
Zobraziť profil
13. príspevok - 2011.02.15. 20:35:52
Postupne sem budem pridávať ďalšie časti ak sa vám to bude páčiť.

1. časť

Zobudil som sa na hukot vonku. Poriadne som sa započúval a všimol som si rinčanie zbraní a čarodejníkov odriekavajúcich zaklínadlá. Hneď som tušil že sa vonku bojuje, niekto nás prepadol! Ale kto by si trúfol na nás? na zafíroví klan? Jediný klan dosť hlúpy a dosť odvážny na to aby nás napadol bol smaragdoví. Hneď som vyskočil s postele a začal som si obliekať brnenie. Potom som rýchlo schmatol prvú zbraň ktorú som mal po ruke, ani som sa nepozrel čo to je a už som držal v ruke štít. Potom som vybehol na nádvorie a vymrštil som kúzlo jedovatý mrak zasiahlo to asi troch vládcov osudu v dosahu ale to nebolo nič proti tomu čo sa na nás valilo. Potom som si spomenul že vlastne neviem akú zbraň držím v ruke, pozrel som sa na ňu a zistil som že je to tesák vlkodlaka. Nebolo to nič moc ale teraz to muselo stačiť. Zrazu po mne niekto vyslal energetickú strelu na šťastie som sa stačil kriť štítom a tak sa mi nič nestalo. Potom sa sa na chvíľu rozhliadol po bojisku, všetci z aliancie Tsunami už boli na mieste a bojovali. Nemohol som dlhšie váhať zovrel som zbraň a s krikom som sa pustil do boja.
Tento príspevok bol zmenený užívateľom Marcus v čase 2011.02.16. 10:44:14
unpopularLevedrisŽena

6 príspevok
Zobraziť profil
14. príspevok - 2011.02.23. 21:21:31
Kedysi dávno keď ľudia behali po svete a nevedeli sa usadiť, zhora ich sledoval boh Thor a rozhodol sa, že im nájde miesto, kde budú môcť ostať. Nevedel však nájsť vhodného vodcu, ktorého by presvedčil a tak raz v noci vošiel do stanu jednej zo žien a v rúšku noci ju uniesol na nebo.
Žena sa ráno zobudila v prenádhernom paláci ktorým prechádzala Duševná energia. Vzápätí k nej prišiel aj sám boh a požiadal ju o pomoc. Žena sa ale vyhovárala na zlé pomery a nepriateľský postoj voči ženám v ich skupine. Boh ju celý nešťastný zniesol nazad.
Onedlho žena cítila že je tehotná...
Narodila sa jej pekná dcéra, ktorá mala však na ľudí iný názor. Bola odvážnejšia než všetky ženy a chcela aby sa putujúci ľud usadil. Ženy si ju ale nevšímali a muži sa jej vysmievali
Keď dovŕšila osemnásty rok, začala v sebe cítiť hromadiacu sa odhodlanosť a energiu, ktoré ju povzbudzovali. Stala sa z nej Vládkyňa osudu.
To dievča som ja. Odišla som od ľudí aby som nazhromaždila dostatok sily na to, aby somich presvedčila, že usadenie je dobrá vec.
Body: 4.50
averageMatixZoneMuž

1 príspevok
Zobraziť profil
15. príspevok - 2011.03.06. 23:29:54 (Reagovať na príspevok #9 z Hawkins.)
Gothic
averageNaceyMuž

5 príspevok
Zobraziť profil
16. príspevok - 2011.04.13. 11:02:32 (Reagovať na príspevok #9 z Hawkins.)
Hawkins ty asi veľmo hráš Gothic, čo?
Imma firin' mah lazor!
hatedLoriaŽena

18 príspevok
Zobraziť profil
17. príspevok - 2011.04.23. 09:28:50
now koment ...... ty čo tie predstavenia písali.....koľko vám to asi trvalo ??? al
Tento príspevok bol zmenený užívateľom Loria v čase 2011.11.24. 17:24:49
Body: 3
averageNaceyMuž

5 príspevok
Zobraziť profil
18. príspevok - 2012.02.17. 17:28:26 (Reagovať na príspevok #17 z Loria.)
vymyslenie a precitenie postavy a jej života - 7 min
skratenie na jednoduchy pribeh (vhodný do opisu postavy) - 3 min
pomale a premyslene napisanie - 3 min
dodatočne korekcie a posledne čítanie, že či je to fakt dobre - 2 min
vysledne predstvenie postavy - na nezaplatenie
Tento príspevok bol zmenený užívateľom Nacey v čase 2012.02.17. 17:59:18
Imma firin' mah lazor!
unpopularLevedrisŽena

6 príspevok
Zobraziť profil
19. príspevok - 2013.10.23. 14:34:56
mno mne trochu dlhšie lebo som sa ešte popri tom učila do školy
much likedruqpert
Administrator
684 príspevok
Zobraziť profil
20. príspevok - 2013.10.23. 20:58:09 (Reagovať na príspevok #19 z Levedris.)
Citát: Levedris - 2013.10.23. 14:34:56
mno mne trochu dlhšie lebo som sa ešte popri tom učila do školy

Stíhaš toho dosť
Strana: 1