Užívateľské meno: Heslo:
Strana: 1
Autor
Názov témy: Koleso šťastia
popularHoGoMuž
Administrator
315 príspevok
Zobraziť profil
Koleso šťastia
1. príspevok - 2012.03.06. 20:34:09
Dnes sme pridali do hry novú možnosť: koleso šťastia. Nájdeš ho u priekupníka duší, na karte koleso šťastia a vieš s ním potočiť už aj na 1. úrovni. Šancu máš raz denne, aby si skúsil šťastie, poprípade môžeš zakúpiť za prakamene ešte 2 možnosti potočiť kolesom.
- výsledkom otáčania kolesa môže byť: nevyhral (len pri prvom pokuse), častý poklad, zriedkavý poklad, ultra-zriedkavý poklad (len v prípade 2. a 3. otáčania za prakamene!).
- Potočenie kolesom šťastia za prakamene stojí len 2 prakamene a ak niekto chce, môže túto cenu znížiť na 1 prakameň zakúpením Permanentky ku kolesu šťastia, ktorá sa nachádza pri relikviách.
- K tým odmenám, ktoré sú mimoriadne výhodné pre hráča (dávajú veľa DE), automaticky dostaneš aj nejaké XP.
V poradí pre vývoj sú nasledovné novinky: rozšírenie schopností AV, nové aliančné budovy, chrám osudu.
Body: 5
likedZeus122Muž

43 príspevok
Zobraziť profil
Re: Koleso šťastia
2. príspevok - 2012.10.29. 10:39:22
Mám menší dotaz ku kolesu šťastia.
Už asi dva krát sa mi stalo, že som vytočil na kolese modré políčko a vypísalo mi to:
Zeus vyhral .... žiaľ neukázalo mi to žiadnu výhru. Chcem sa opýtať, či je to chyba a čo som vlastne vyhral?
Viem, že tento problém majú aj ostatní hráči. Tak napríklad dnes Aja007 vytočil to isté:
Aja007 vyhral

Prosím o objasnenie, či sa jedná o chybu a či som niečo vôbec vyhral, keď už mi padlo to modré políčko?
Diki
Zeus122
much likedruqpert
Administrator
683 príspevok
Zobraziť profil
3. príspevok - 2012.10.29. 16:57:19 (Reagovať na príspevok #2 z Zeus122.)
Áno, rovnakú chybu som sio všimol už dávnejšie, je nahlásená, majú skontrolovať logy a dajú mi vedieť, čo je to za výhra.
much likedruqpert
Administrator
683 príspevok
Zobraziť profil
4. príspevok - 2012.10.31. 11:12:11
Takže, po kontrole sa zistilo, že ten modrý, resp. prázdny riadok, akože XXX vyhral ..... , znamená esencia. Jedna náhodná esencia.
Malo by to už byť opravené, takže nabudúce by malo napísať, že sa jedná o esenciu.

Za komplikácie sa ospravedlňujeme.
likedZeus122Muž

43 príspevok
Zobraziť profil
5. príspevok - 2012.11.01. 10:30:00
ok dík.
Táto správa určite poteší aj ostatných hráčov. Doteraz som si myslel, že som nevyhral nič.
Strana: 1