Užívateľské meno: Heslo:
Strana: 1
Autor
Názov témy: Augustové zmeny a novinky
much likedruqpert
Administrator
684 príspevok
Zobraziť profil
Augustové zmeny a novinky
1. príspevok - 2012.09.02. 21:01:53
Pridali sme novú funkciu zrýchlenia, Uzlové reflexy. Môžete ju nájsť pod menu Iné - Zrýchlenie. Prémiovým hráčom dáva obrovský komfort. S touto funkciou, kedykoľvek sa rozhodneš zvýšiť si zručnosť, alebo špecializovanú vlastnosť, trénovať, alebo liečiť si zviera, použiť magické liečenie, vylisovať zviera alebo stavať budovy, nemusíšuž viac použiť posilnenie mysle ručne, spraví sa to automaticky. Pozri si viac informácií pod záložkou Zrýchlenie..

Pridali sme Zálohu vernosti, ktorá je dostupná v menu Relikvie (vľavo dole). Pokiaľ si si zakúpil túto relikviu v aukčnom dome za posledných 60 dní za zlaté dukáty, a chceš si ju zakúpiť za Prakamene namiesto zlatých dukátov, zašli nám prosím email s názvom postavy a svet, na ktorom sa postava nachádza.

Prepracovali sme aj Kartu postavy. Rozdelili sme ju na Kartu postavy a inventár. Do inventáru sa dostaneš aj kliknutím na symbol pokladnice napravo od obrázka postavy. Môžeš si rýchlo meniť oblečenie a veci na Karte postavy jednoduchým kliknutím na ne. Tiež sme pridali rýchlu voľbu na prepínanie oblečenia a užívania nápojov pre prémiových hráčov. Na stránke inventára sme rozdelili fókusové kryštály na viacero podkategórií pre jednoduchšie rozpoznanie a tiež sme zvýraznili používané veci žltou farbou.

Vzhľadom na odozvy hrášov sme zmenili niekoľko vecí v Chráme osodu. Tieto zmeny nadobudnú efekt až keď prejdete na ďalší Chrám osudu. (okrem bodu 6 a 7.)!
1.) Úloha "Zvýš si zručnosť A o 3" bola zmenená na "Zvýš si zručnosť A, alebo B o 3". Tým pádom dostanete menej úloh v danom Chráme osudu a sami si zvolíte, ktoré zručnosti si chcete rozvíjať. Úloha sa ráta za dokončenú, aj keď splníte 2 úlohy A a 1 úlohu B.
2.) Úloha "Použi 5x pri súbojoch simuláciu" bola zmenená na "Použi 5x pri súbojoch simuláciu, alebo si zmeň špecializáciu za Prakamene!".
3.) Úloha "Použi 2x schopnosť posilnenie kostí" bola zmenená na " Použi 2x schopnosť posilnenie kostí, alebo si zvýš schopnosť lov na entity o 2 (AV schopnosti)!"
4.) Úloha " Vyhraj 3x v súboji nad takým Vládcom Osudu, s ktorým si vo vojne "bola zmenená na "Vyhraj 3x v súboji nad takým Vládcom Osudu, s ktorým si vo vojne, alebo vyčerpaj všetky svoje súbojové body!"
5.) Keď vyprší čas potrebný na splnenie úloh Chrámu osudu a stále sú tam odmeny, ktoré si si zabudol vybrať (či už vrecúška chrámu, alebo hlavná výhra) dostaneš tieto výhry automaticky.
6.) Úloha "Získaj X zlatých dukátov v aukčnom dome" bola zmenená na maximum 80 (ráta sa už v tomto chráme).
7.) Úloha Licituj minimálne za 300 zlatých dukátov bola zmenená na ponuku za minimálne 100 zlatých dukátov! (tiež od tohto chrámu).

Hráči, ktorí sa nachádzajú v TOP 50 a majú násobič na skúsenosti, obdržia viac vyhorených prakameňov za prestup na vyššiu úroveň.

Dúfame, že sa vám tieot zmeny budú páčiť.
Body: 5
Strana: 1