Užívateľské meno: Heslo:
Strana: 1
Autor
Názov témy: Vládca planéty
much likedruqpert
Administrator
684 príspevok
Zobraziť profil
Vládca planéty
1. príspevok - 2012.11.17. 10:48:49Ubehli roky, odkedy si Vládcovia osudu podrobili Povrch a zničili aj posledné entity Nepriateľa. Odvtedy čelili ďalším výzvam, uväznili zúrivého gigantického draka, Landragóra a porazili armádu xenomorfov. Nadišiel čas rozhodnúť sa, kto je najsilnejší, aby sa stal rešpektovaným Vládcom. Kto sa stane všemohúcim novým vládcom planéty... Pyramída Hrôzy sa týči na obzore už stovky rokov, hrôzu naháňajúca spomienka na časy, keď Nepriateľ vládol na Povrchu. Až doposiaľ, budova zla priniesla smrť každému, kto sa pokúsil vyšplhať na jej vrchol. Avšak teraz, je tu výzva, ktorej musia všetci čeliť: ktokoľvek sa dostane na vrchol Pyramídy ako prvý, stane sa Vládcom planéty...

Po skončení udalosti Landragór vám prinášame úplne novú udalosť, nazvanú Vládca planéty.

Prípravný týždeň začne 22. novembra. Aj keď do tejto udalosti sa nemusíte registrovať, počas trvania prípravného týždňa si môžete zakúpiť Balíček hrôzy jedenkrát za každý deň trvania prípravného týždňa. Tento balíček sa vám môže zísť pri prekonávaní nástrah a prežití v Pyramíde.
Samotná udalosť odštartuje 29. novembra a bude trvať 3 týždne, až do 20. decembra.
Máte teda dostatok času na nabrúsenie zbraní, vyleštenie brnení, zhromaždenie zásob a na samotnú prípravu v čase od 16. novembra až 28. novembra.

Počas tejto udalosti, hráči musia ukončiť 7 úrovní pyramídy. Každá úroveň pozostáva z 8 úloh. Musíte splniť všetky úlohy na danej úrovni, aby ste mohli postúpiť na ďalšiu. Zo začiatku udalosti budete schopní vidieť všetky úlohy a odmeny (nie len tie, z prvého podlažia). Úlohy budú rovnaké pre každého. Zakaždým, ako ukončíte úroveň, okamžite dostanete balíček s odmenami (vrátane prakameňov!).
Prvé 2 úrovne Pyramídy sa dajú ukončiť aj začínajúcimi hráčmi, ale ďalšie úrovne si už vyžadujú skúsenosti (na zdolanie úrovní 3-5 v Pyramíde, je potrebné byť aspoň na úrovni 25-30 postavy, na zdolanie úrovne 6-7, mali by ste byť aspoň úroveň 45-50). Aj napriek tomu dúfame, že táto udalosť bude zábavná aj pre hráčov na nižších úrovniach, pretože aj napriek zdolaniu len prvých dvoch podlaží to pre nich bude zábava a výzva, navyše odmeny sú tiež pekné.
Na každom podlaží máte možnosť preskočiť 2 úlohy použitím cisárskeho dekrétu (prakamene, alebo duševná energia) rovnako, ako je to teraz v Chráme osudu. Ale pozor, predsa len: čím viac cisárskych dekrétov použijete, tým drahší bude každý nasledujúci!
Hráči obdržia body za každú úspešne splnenú úlohu a budú umiestňovaní v rebríčku, v závislosti od počtu bodov. V prípade rovnosti bodov, ktokoľvek dosiahol dané skóre prvý, ten bude v rebríčku umiestnený vyššie. Top 15 hráčov z rebríčka obdržia dodatočné odmeny mimo odmien z jednotlivých úrovní Pyramídy. A na dôvažok, víťaz obdrží titul "Vládca planéty" po dobu pol roka (zobrazovať sa bude namiesto bežných hodností Pyramídy Slávy).
Tento príspevok bol zmenený užívateľom ruqpert v čase 2012.11.17. 10:51:11
Body: 5
much likedruqpert
Administrator
684 príspevok
Zobraziť profil
Re: Vládca planéty
2. príspevok - 2012.11.29. 21:30:13
Udalosť začína 30. novembra 2012 o 10.00. Potrvá tri týždne.
Body: 5
much likedruqpert
Administrator
684 príspevok
Zobraziť profil
Re: Vládca planéty
3. príspevok - 2013.06.12. 02:01:12
Pred pol rokom sa uskutočnila divoká súťaž, ktorá rozhodla, kto bude Vládca planéty, kto zasadne na trón na vrchol Pyramídy hrôzy. Čas sa naplnil. Vládcovia osudu sa zhromažďujú pri vchode do temnej budovy, pripravujú sa na znovudobytie pyramídy. Veľa z nich so spásou v očiach hľadí na priekupníka duší, ktorý im každý deň ponúka balíček hrôzy. Tieto balíčky obsahujú dôležitú výhodu v nadchádzajúcom turnaji, ktorý sa začne už o týždeň...
Súťaž sa začne čoskoro. Kto dosiahne vrchol ako prvý?

Začíname už v utorok.
Body: 5
much likedruqpert
Administrator
684 príspevok
Zobraziť profil
Re: Vládca planéty
4. príspevok - 2013.06.19. 00:53:53
Nová udalosť v hre Vládca osudu sa práve začala! Raz za pol rok dáva táto súťaž šancu hráčom, ktorí sa zapoja získať fantastické výhry. odmeny získajú po úspešnom ukončení každej úrovne. Pre najrýchlejších sú pripravené ďalšie ceny. Udalosť bude trvať 3 týždne. Môžete použite 1 cisársky dekrét za deň (ale keď ten dnešný nevyužijete, môžete ho použiť nasledujúci deň).

Pozor! Počas tejto udalosti si u priekupníka duší môžete zakúpiť nasledovné predmety:
Elixír šťastia, čarovné krmivo, obrovský koktail, uzamknutá truhlička, korisť lovca.

Veľa šťastia všetkým!
Body: 5
much likedruqpert
Administrator
684 príspevok
Zobraziť profil
Re: Vládca planéty
5. príspevok - 2014.01.08. 22:56:46
Vážení hráči,

udalosť Vládca planéty sa začne už o týždeň, 14. januára.

Došlo nám niekoľko nápadov od vás, preto pridávame 2 veľké zmeny:

1. Nahradili sme niektoré úlohy, aby to bola pre vás skutočná výzva.

2. Na prekonanie niekotrých úloh na vyšších úrovniach bude potrebné vynaloženie väčšej námahy, ako doteraz. S pokročilejším časom tieto úlohy budú jednoduchšie a jednoduchšie. Napríklad, v prvý deň budete musieť nájsť na najvyššom poschodí 135 vyhorených prakameňov, na druhý deň to bude 120 a tak ďalej, až na siedmy deň to už bude len 30 prakameňov.

Naďalej bude možné použiť len toľko dekrétov, koľko dní udalosti prebehne.

Balíček hrôzy (je možné zakúpiť ho iba raz za deň na stránke s dennými rutinami) je už pre vás dostupný.

Želáme všetkým veľa šťastia pri plnení úloh v udalosti!
Body: 5
much likedruqpert
Administrator
684 príspevok
Zobraziť profil
Re: Vládca planéty
6. príspevok - 2014.01.14. 12:41:17
Vážení hráči,

udalosť Vládca osudu odštartovala dnes o 12.00.

želáme všetkým veľa šťastia.
Body: 5
Strana: 1