Užívateľské meno: Heslo:
Strana: 1
Autor
Názov témy: Nová udalosť: Vojny kmeňov
much likedruqpert
Administrator
684 príspevok
Zobraziť profil
Nová udalosť: Vojny kmeňov
1. príspevok - 2013.10.10. 23:39:29
Predstavujeme novú hernú udalosť, Kmeňové vojny. Nahradí udalosť Mapa, ktorá bola najmenej obľúbená zo všetkých udalostí.

Kmeňové vojny trvajú 3 týždne. Hráči všetkých úrovni sa môžu zapojiť. Nevyžaduje sa žiadna registrácia.

Pravidlá
počas tejto udalosti, kmene bojujú medzi sebou. K dispozícii bude mapa, rozdelená na 6x6 teritórií. Hráči si môžu zvoliť teritórium, na ktoré zaútočia.
Keď zaútočíš, proti tebe sa postaví NPC vládca osudu. Keď ho porazíš, tvoj kmeň získa 1 víťazstvo za toto teritórium.
Na konci každého dňa uvidíme, ako sú rozdelené víťazstvá každého kmeňa medzi teritóriami.
Napríklad, rubínový kmeň dosiahol 1000 víťazstiev na konci 5-teho dňa na celej mape. Na prvom teritóriu získali 100 víťazstiev. To znamená, že majú 10 percent víťazstiev na tomto štvorci.
Smaragdový kmeň dosiahol 3000 víťazstiev. Na prvom teritóriu dosiahli 150 víťazstiev. Takže na prvom štvorci získali 5 percent víťazstiev, čím získali rubínoví hráči viac víťazstiev a berú výhru daného dňa.
Na konci každého dňa každý kmeň získa toľko bodov, koľko teritórií ovláda (resp. mal na nich najvyššiu percentuálnu úspešnosť).
Na konci celej udalosti tieto body určia poradie kmeňov.

Viac detailov
Keď napadneš teritórium, uvidíš výsledky z konca predchádzajúceho dňa, ale neuvidíš ďalšie víťazstvá, získané počas daného dňa.
Útok stojí 1 súbojový bod a 1 udalostný bod. Udalostné body môžeš získať lovom. Pokiaľ zvíťazíš 65 krát v daný deň, ďalšie útoky ťa už stoja 2 súbojové body (viac ako 100 - 3 atď.)
Súboje majú rovnaké pravidlá ako Vojna priekupníkov (nepôjde vysatie duše, nestrácaš ani DE). Môžeš spĺňať kritické kúzlo/zásah úlohy, ale nie úlohu na omráčenie.
Počas tejto udalosti, ZMENA KMEŇA NIE JE DOVOLENÁ.
Zručnosť Hľadanie máp je dôležitá. Pokiaľ je minimálne na 1/3 tvojej úrovne, budeš sa liečiť na konci súbojov a máš väčšiu šancu na nájdenie pokladov.

Odmeny.
Na konci udalosti, zúčastnení hráči získajú medaily, ktoré im pridajú štatistiky, podobne ako medaily šampióna. Tieto medaily budú mať časové obmedzenie (platiť budú do nasledujúcej Vojny kmeňov).
Získať sa bude dať bronzová, strieborná, zlatá, platinová a diamantová medaila. To, ktorú získaš, závisí od umiestnenia tvojho kmeňa a od počtu víťazstiev, ktoré dosiahneš. Je možé získať aj diamantovú medailu, hoci tvoj kmeň skončil tretí - ak máš dostatok víťazstiev.
Taktiež, po každom víťaznom súboji získavaš duševnú energiu, skúsenosti (rovnako, ako v udalosti Vojna priekupníkov), a pri troche šťastia aj poklady
Jeden z pokladov, ktorý sa bude dať získať, bude kmeňová trofej. Pozbieraj daný počet a vymeň ich za Kupóny na relikvie a 2 unikátne relikvie.
Hoci udalosť bude bežať súbežne na všetkých svetoch kombinovane, na konci vyhotovíme top 10 tabuľky pre každý svet (počet víťazstiev a počet vypitých liečivých elixírov). Top10 v každej tabuľke získa ďalšie kmeňové trofeje.
Počas trvania udalosti budeme ponúkať balíčky, ktoré si budete môcť kúpiť najviac dva krát za deň. (Budú obsahovať súbojový a AB nápoj, liečivé nápoje a iný tovar).

Dátum/čas
Udalosť začne 16.októbra, 8am EST (14.00 CET). Udalostné body môžete začať zbierať už od tohto piatku, 11. októbra.
Udalosť potrvá 21 dní.
Body: 5
much likedruqpert
Administrator
684 príspevok
Zobraziť profil
Re: Nová udalosť: Vojny kmeňov
2. príspevok - 2013.11.10. 09:59:39
Nová epická udalosť hry Vládca osudu, Kmeňové vojny, sa skončila! Zafírový kmeň si zabezpečil jednoznačné víťazstvo s 246 bodmi. Rubínový kmeň skončil na druhom mieste s 209 bodmi. Boj o bronzovú priečku zviedli ostatné dva kmene, diamantovém sa nakoniec podarilo skončiť na treťom miestes počtom bodov 177, v tesnom závese za nimi skončil smaragdový kmeň so 159 bodmi. Medaily boli pripnuté víťazom. Kmeňové trofeje si môžete vymieňat bez časového obmedzenia. Blahoželáme všetkým!
Ďalšia herná udalosť, Landragór je napánovaná na 26. novembra. Dovtedy, brúste svoje zbrane, trénujte svoju mágiu a šetrite si body.
Body: 5
much likedruqpert
Administrator
684 príspevok
Zobraziť profil
Re: Nová udalosť: Vojny kmeňov
3. príspevok - 2014.05.06. 01:37:17
Dnes sa nám začínajú Kmeňové vojny. Na základe vašich podnetov sme do tejto udalosti pridali nasledovné zmeny:

- Tvoj kmeň bude závisieť od kmeňa tvojej aliancie, nie od tvojho (toto je dôležité pre hráčov, ktorí majú iný kmeň, ako ostatok aliancie).

- Keď používate nastavenie 30 SB, niekedy ste dostali príliš silného protivníka. Po novom sme to zmenili, už viac nedostanete posilneného kolna seba samého (ktorého bolo ťažké poraziť pre väčšinu hráčov), dostanete náhodný klon hráča z doterajšieho spektra viditeľnosti protivníkov.

- Pridali sme nové odmeny za kmeňové trofeje:
za 100 kmeňových trofejí: Kmeňový fetiš. lvl 150 fetiš obľúbenca, schopnosť: +1 kritické kúzlo na každých 10 úrovní.
za 80 kmeňových trofejí: Kvízová guľa. Získaš +10% DE na lov ak tvoja kvízová odpoveď bola nesprávna, alebo si neodpovedal (podmienkou bude prémiové členstvo a možno nejaká kvízová medaila alebo zodpovedané kvízové otázky)

Balíček vojny: cenu sme skresali z 10 na 7 prakameňov (zároveň sme odstránili z balíčka liečiaci nápoj).

Na získanie poslednej medaily vám postačí 900 víťazstiev, namiesto pôvodných 1.100.

Taktiež očakávajte, že počet víťazstiev bude stúpať s blížiacim sa koncom udalosti.

Už môžete zbierať udalostné body, počas lovu.

Zmena: Výsledky sa po novom aktualizujú nie o polnoci, ale na pravé poludnie.

ZMENA: Výsledky sa aktualizujú nie o 12.00, ani o 14.00, ale o 10.00. Za prípadné komplikácie sa vopred ospravedlňujeme.
Tento príspevok bol zmenený užívateľom ruqpert v čase 2014.05.11. 11:30:49
Body: 4.25
much likedruqpert
Administrator
684 príspevok
Zobraziť profil
Re: Nová udalosť: Vojny kmeňov
4. príspevok - 2014.05.29. 10:17:36
Epická udalosť hry Vládca osudu, Kmeňové vojny, sa skončila! Zafírový kmeň si zabezpečil jednoznačné víťazstvo s 227 bodmi. Diamantový kmeň skončil na druhom mieste so 197 bodmi. Boj o bronzovú priečku zviedli ostatné dva kmene, rubínový nakoniec strhol víťazstvo o bronzovú priečku na svoju stranu a skončil s počtom bodov 166 a len o jediný od menej, v tesnom závese za nimi skončil smaragdový kmeň so 165 bodmi. Medaily boli pripnuté víťazom. Kmeňové trofeje si môžete vymieňať bez časového obmedzenia. Blahoželáme všetkým!
Body: 4.25
Strana: 1