Užívateľské meno: Heslo:
Strana: 1
Autor
Názov témy: Stratégie
popularHoGoMuž
Administrator
315 príspevok
Zobraziť profil
Stratégie
1. príspevok - 2010.09.02. 18:29:09
Zopár slov o rôznych stratégiách v hre.

Spoiler alert!
Ak rád experimentuješ, túto tému radšej nečítaj ďalej!


Zameraný na vlastnosti: podstatou tejto taktiky je, že na začiatku nekupuje zbytočne nové predmety, lebo ich aj tak treba často vymieňať a duševnú energiu, ktorá mu takto ostane, použije na zvyšovanie vlastností. Predmet kúpi len v tom prípade, ak to znamená výraznú prednosť.
Nevýhoda: týmto spôsobom sa skutočne dá ušetriť duševná energia, ale na druhej strane bude často prehrávať, nakoľko použitím rovnakého množstva duševnej energie sa dajú dosiahnuť lepšie vlastnosti, ak sa kupujú aj predmety. Kvôli prehrám stráca skúsenosti, ktoré sú potrebné na postup v úrovniach.
Agresívny bojovník: podstatou je, aby bol čím silnejší na svojej úrovni. Menej lovu, viac súbojov: cieľom je získanie maximálneho množstva duševnej energie z každého súboju a to aj s pomocou zručností kreatívna afinita a popravenie. Čím skôr sa naučí zručnosti pripravenie pascí a krotenie, aby mohol začať používať a cvičiť svoje zviera.
Nevýhoda: tento typ hráča je väčšinou vyradení zo skutočnej súťaže v hre, nakoľko zaostane za ostatnými a bude silný len na svojej úrovni.

Staviteľ: hneď ako je možné prihlási sa do nejakej aliancie a použije všetok duševnej energie na stavanie, aby ju od neho nevedeli ukradnúť a v súbojoch bude väčšinou prehrávať. Samozrejme aj táto stratégia má svoje triky. Stavanie zväčšuje vlastnosť šťastie, čo dáva viac duševnej energie počas lovu, nakoľko bude mať väčšiu šancu sa stretnúť s väčšími zvieratami. Ďalej bude mať viac pokladničných bodov na epické relikvie. Pravdou je aj to, že na neho budú útočiť neskôr menej, ak bude mať pri sebe stále 0 DE.
Nevýhoda: nezabudni, že budovy Ti dávajú len nepriame prednosti a sila aliancie vo veľkom záleží aj od toho, čo pre ňu spravia ostatný. Môžeš stavať koľko len chceš, ak sa ostatní nebudú starať o alianciu. Je dôležité aj to, aby si hral tak, ako ťa to baví a nestal sa len otrokom iných.

Optimalizátor: hrajú celkom bizarným spôsobom, nie tak, akoby konal skutočný Vládca osudu. Ich jediným cieľom je maximálne využiť získanú duševnú energiu a všetko tomu podradia. Lovia výlučne len tak, že sa pred tým nechajú dobiť na 1 život, aby na nich nemohli počas lovu útočiť. Hneď ako je to možné na 4. úrovni zamerajú sa na zručnosti a prechodne zanedbávajú vlastnosti a kupovanie predmetov. Duševnú energiu zbierajú len lovom, súboj používajú len na to, aby mali 1 život pred lovom.
Nevýhoda: optimalizátor leží na začiatku veľa krát v prachu a nie je ten, kto vedie rebríček, ale ak to robí dobre, neskôr sa to môže obrátiť a vyvýši sa nad ostatných.

Samozrejme väčšina hráčov mieša hore uvedené taktiky, ale v každom prípade sa oplatí vymyslieť si nejakú stratégiu a tej sa držať.
Tento príspevok bol zmenený užívateľom HoGo v čase 2010.09.02. 18:29:56
Body: 8.57
Strana: 1