Užívateľské meno: Heslo:
Strana: 1
Autor
Názov témy: Vývoj zvieraťa
much likedruqpert
Administrator
684 príspevok
Zobraziť profil
Vývoj zvieraťa
1. príspevok - 2014.01.29. 02:31:21
Svojim zvieratám, na úrovni vyššej ako 50, môžete dať fetiš (nová forma výbavy pre zvieratá, ktorú môžete nájsť na špeciálnych miestach).
Familiárne tvory sa v súčasnosti nemôžu vyvíjať.
Pokiaľ vlastníte fetiš, alebo máte obľúbenca, pribudnú vám dve nové tlačidlá pri záložke Zvieratá: Evolúcia a Obľúbenci.
Pod záložkou Evolúcia môžete svojmu zvieraťu dať fetiš, následne sa zviera vyvinie na obľúbenca. Po úspešnom vývoji ho už nebudete ďalej vidieť pod záložkou Zvieratá, alebo pod záložkou Obľúbenci.
Obľúbenci dedia úroveň na princípe základnej úrovne zvieraťa a aktuálnej úrovne zvieraťa. Úroveň obľúbenca = súčasná úroveň/2 + základná úroveň/5. Najvyššia štartovacia úroveň obľúbenca závisí od úrovne fetiša. Po úspešnej evolúcii môže obľúbenec pokračovať ďalej v rozvíjaní, až do úrovne 250.
Obľúbenci dávajú bonus hráčovi. Každý obľúbenec dáva +1 ku všetkým vlastnostiam (okrem šťastia) za každú svoju 10. roveň, až do výšky +25 ku všetkým vlastnostiam. Okrem toho, aktívny obľúbenec ešte pridáva unikátny bonus v závislosti od použitého fetišu.
Obľúbenci môžu získavať skúsenosti troma spôsobmi:
- nastavíte ho ako aktívneho, získava skúsenosti priamo zo súbojov, podobne ako zvieratá (ale tieto skúsenosti nie sú modifkované zručnosťami, relikviami a podobne. Pridáva 10 bodov skúsenosti + modfikátor daného fetišu)
- môžete kúpiť kryštály obľúbenca za kryštály chrámu a nakŕmiť nimi obľúbencov.
- Pribudne nová AV schopnosť, ktorá vám dovolí kŕmiť obľúbencov zvieratami. Na podstránke Zvieratá - Vysatie duševnej energie zvieraťa si môžete zvoliť , či chcete nakŕmiť aktívneho obľúbenca, alebo z neho chcete vylisovať duševnú energiu. Kŕmenie prebieha navlas rovnako ako vysatie zvieraťa (dáva rovnako duševnej energie, dáva esencie, zarátava sa do "lisovacích" úloh), ale potrebujete k tomu krmivo pre obľúbencov, a dáva polovicu skúseností zvieraťa pre obľúbenca. Berte prosím do úvahy že iba skúsenosti získané PO predstavení obľúbencov sa budú započítavať, a skúsenosti, získané pomocou Výcviku (za kryštály chrámu) započítané nebudú.
Krmivo obľúbencov môžete získať: u priekupníka duší, v kolese šťastia, v Chráme osudu, výmenou za úlomky vernosti, a v konečných odmenách v úlohách.
Pripravili sme pre vás 2 týždne trvajúcu mini udalosť, počas ktorej budete mať 50% šancu na získanie kryštálov obľúbenca, alebo krmiva pre obľúbencov z časopriestorovej brány, pokiaľ nenájdete iný predmet z porazených entít.

Naviac, budú pridané 2 nové rozšírenia do hry:
- Môžete si zmeniť obrázok svojho zvieraťa za prakamene.
- Na stránke súboja pribudne zobrazovanie súhrnu vlastností, upravené o predmety a obľúbencov, namiesto doterajšieho zobrazenia základu vlastností (bez modifikácií predmetmi).
Body: 5
everyone's favoriteDzulMuž

20 príspevok
Zobraziť profil
Re: Vývoj zvieraťa
2. príspevok - 2014.01.29. 17:16:25
Ahoj Mam otazku ohladne ziskania Fetisu, pisete:
V súčasnosti môžete v hre nájsť 2 fetiše, jeden je za odmenu za dokončenie Vládcu planéty, druhý môžete získať použitím 200 kryštálov chrámu.
...
Upravene
Dakujem uz mi to Zeus vysvetlil ze ty co dokoncili vladcu osudu ho uz dostali
Tento príspevok bol zmenený užívateľom Dzul v čase 2014.01.29. 17:34:42
Body: 5
Strana: 1