Užívateľské meno: Heslo:
Strana: 1
Autor
Názov témy: Turnaj aliancií
much likedruqpert
Administrator
684 príspevok
Zobraziť profil
Turnaj aliancií
1. príspevok - 2014.09.16. 03:23:55
Všetky aliancie automaticky vstupujú do turnaja, ktoré spĺňajú podmienku, že majú minimálne 3 členov úrovne 20+, ktorých aktivita nie je v červených číslach.

Vytvoríme tímy po štyroch zo zúčastnených. Každý tím spraví mini kmeňovú vojnu, toto bude jeden z krokov šampionátu. Každý ťah začne v utorok napoludnie a bude pozostávať zo šiestich kôl. Každé kolo bude trvať 24 hodín.
Celý turnaj sa ukončí v pondelok napoludnie.

Šampionát bude trvať 3-6 kôl, v závislosti od počtu zúčastnených. Po každom kole víťaz vojny získa 4 body, druhý 3 body, a podobne. To bude hlavné skóre. Umiestnenie bude závisieť od tohto hlavného bodovania. Ak bude mať viac tímov rovnaké primárne skóre, sekundárne skóre (súčet bodov získaných vo vojnách) rozhodne.

Počas turnajov môžete útočiť na akékoľvek políčko. Každý útok stojí 1 súbojový bod. Môžete vykonať neobmedzený počet útokov. S nastavením 30 súbojových bodov je šanca, že získate silnejšieho protivníka. Na konci každého kola (napoludnie) prepočítame vaše postavenie a pridáme body. Za každé políčko aliancia s najvyšším percentom výhier získa body. Toto percento je počet víťazstiev na tomto políčku v pomere k aliančným víťazstvám na mape.

Takže nie je podstatný počet víťazstiev, ale ich pomer medzi jednotlivými políčkami. Na konci šampionátu aliancie získajú odmeny:najlepšie 3 tímy: +1 level k Stromu poznania (Ak aliancia nemá Strom, potom k pyramíde slávy, ak aj napriek tomu nemá ani jedno ani druhé, DE sa pridá k studni, ktorá navyše môže prejsť aj cez maximum. Postavenia navyše vám získajú DE do vašej studne duší.Všetci zapojení členovia aliancie taktiež získajú individuálne odmeny: turnajové žetóny, ktoré môžete zameniť za hodnotné ceny. Každý hráč, ktorý v danom kole zaútočí aspoň 10 krát, sa môže zapojiť do boja o ceny.
Tento príspevok bol zmenený užívateľom ruqpert v čase 2014.09.16. 20:06:34
Body: 7.70
averagefilip200

8 príspevok
Zobraziť profil
Re: Turnaj aliancií
2. príspevok - 2014.12.12. 19:40:42
Do kedy vlastne bude trvať Turnaj aliancií a ako často sa bude uskutočňovať? Ďakujem.
Body: 5
Strana: 1