Užívateľské meno: Heslo:
Strana: 1
Autor
Názov témy: Jama osudu
much likedruqpert
Administrator
683 príspevok
Zobraziť profil
Jama osudu
1. príspevok - 2016.02.17. 15:27:31
Jama osudu je nová udalosť, ktorou nahrádzame Kmeňové vojny. Podľa plánu sa udalosť začne vo štvrtok o 10.00 SEČ (4am EST) a potrvá tri týždne.

Jama osudu pozostáva z viacerých úrovní. Začínate zhora a prebíjate sa hlbšie a hlbšie. Pri vstupe do novej úrovne bude táto oblasť neprebádaná. Po postupnom odhaľovaní sa hmla vojny (tzv. fog of war) začne postupne rozptyľovať. . Štvorčeky môžu byť prázdne, alebo na nich môžete objaviť príšery, vládcov osudu, poklady, pasce, priekupníkov duší, kvízové otázky a ďalšie udalosti. Za spĺňanie tých úloh získavate body. Pri nazbieraní dostatku bodov na danej úrovni môžete vyzvať bossa danej úrovne na súboj a po jeho porážke postúpiť na ďalšiu úroveň.Pohyb po štvorčekoch stojí energiu, ktorú môžete získať za akčné body. Za súboje môžete získať duševnú energiu a skúsenosti (3x viac bodov získate za súboje v šampionáte aliancií a 6x viac za bossov a démonov). Za súboje a ďalšie udalosti získavate poklady. Jama osudu má svoj rebríček, kde hráči budú umiestňovaní podľa počtu bodov, ktoré získajú v udalosti. Po skončení udalosti získajú hráči ďalšie odmeny (diamanty/platinu/atď. medaily, kmeňové trofeje, energetické koncentráty, myto balíčky) na základe ich konečného umiestnenia v rebríčku. Taktiež každý hráč, ktorý porazí bossa poslednej úrovne získa nový fetiš jamy osudu (pasívna schopnosť: zvyšuje bonus mytokronitových zberateľských relikvií).

Ďalšie informácie:
- Úlohy: súboje sa rátajú za kritické a omračovacie opakovacie úlohy.
- Môžete nájsť vyhorené prakamene, šedé mytokronity, vesmírne poklady a subplazmu počas súbojov (šanca na nájdenie je zvýšená oproti normálnym lovom).
- V Jame osudu môžete dokončiť nasledujúce úlohy z Chrámu osudu: zvýšiť úroveň zvierat, získať skúsenosti, ísť na lov X krát za deň.
- Netvory v Jame sú generované na základe algoritmu. Podľa skúseností z nášho testovania, každá normálne vyvíjaná postava by mala byť schopná ich poraziť. Predsa len sme pridali možnosť použiť nápoj útoku a nápoj zúrenia pred súbojmi (zakúpiť si ich môžete u priekupníka duší), a tiež si môžete u priekupníka zakúpiť kliatbu za prakamene, ktorá oslabí všetkých netvorov na danej úrovni o 10%.
- Zajatie zvieraťa: počas testovania nám hráči nahlasovali, že by bolo dobré zajať zvieratá počas tejto udalosti, keď sú používané akčné body. Od teraz môžete nájsť špeciálne predmety v pokladniciach s pokladom, talizman netvora. Už čoskoro pridáme možnosť do hry na použitie týchto predmetov na vyvolávanie zajatých zvierat, aby bojovali po tvojom boku.
- Pomer DE/XP. Počas udalosti používate svoje akčné body, ale v súbojoch sú odmeny podobné ako v súbojoch počas šampionátu, založené na zručnosti využitie energie. Chceme tým zabezpečiť, aby hráči so zručnosťou zdržanlivý vývoj neboli znevýhodnení počas udalosti. Z tohto dôvodu, väčší nápoj vesmírneho záblesku si môžete zakúpiť na začiatku udalosti a potom na jej konci. Samozrejme, pre hráčov, ktorí si nechcú prepínať túto zručnosť sme pripravili algoritmus na získavanie odmien ktorá zabezpečí, že hráči, ktorí majú zručnosť ZV namiesto VE, potom vaša zručnosť ZV je použitá na kalkuláciu odmien VE.
Body: 7.54
much likedruqpert
Administrator
683 príspevok
Zobraziť profil
Re: Jama osudu
2. príspevok - 2016.03.04. 01:20:50
Na našu veľkú radosť a vašu vysokú odozvu sme pridali do Jamy osudu ešte 5 úrovní. Výsledky z nich sa síce nezobrazia do tabuľky výsledkov, ale môžete získať ďalšie extra predmety.
Body: 7.54
much likedruqpert
Administrator
683 príspevok
Zobraziť profil
Re: Jama osudu
3. príspevok - 2016.09.26. 12:36:15
Vážení hráči,

Udalosť Jama osudu je späť! Na základe vašej spätnej väzby sme zmenili / pridali niekoľko vecí:
- Udalostné body získate za výhry v súboji (5 za súboj), nie výmenou AB za energiu.
- Talizmany z príšer nájdete po zabíjaní príšer, nie v truhliciach (ale potrebujete len 17 bodov na postup do ďalšej úrovne, nie 20).
- Existuje šanca na nájdenie dobrodružstva po víťaznom súboji.
- Príšery boli jemne oslabené, ich šťastie bolo taktiež zredukované.
- Pomocnú buff silu si môžete zakúpiť po každej úrovni, bola vylepšená.
- Jama má teraz 25 úrovní, nie 15. (Ale už nie sú bonusové úrovne).
- Rozsah odmenených hráčov bol zväčšený, Omnoho viac môže získať diamant , platinu, medaily atď..
- Odteraz môžete nájsť kmeňové trofeje v truhliciach.
- Ak vyhráte Jamu osudu a vlastníte už fetiš Jamy, namiesto neho zísakte úlomok fetiša.

Užite si udalosť!
Body: 7.54
Strana: 1