Užívateľské meno: Heslo:
Strana: 1
Autor
Názov témy: Vyvolávanie netvorov
much likedruqpert
Administrator
684 príspevok
Zobraziť profil
Vyvolávanie netvorov
1. príspevok - 2018.02.01. 11:06:33
Vážení hráči. Radi by sme vám predstavili ďalšie rozšírenie v hre, Vyvolávanie netvorov.

Od úrovne 70 budú hráči mať možnosť vyvolávať netvorov. Títo netvori budú vytvorený klonovaním aktuálnych hráčskych štatistík, ktoré si môžete nasledovne ešte upravovať pridávaním posilnení. Zvoliť si môžete meno a obrázok pre svojho netvora. Po dokončení netvor ožije. Ostatní hráči ho môžu vyzývať, taktiež to pomáha pri získavaní "ektoplazmy" počas lovu. Po vyvolaní netvora budete mať možnosť aj vy útočiť na ostatných netvorov iných hráčov. Na začiatku bude mať každý hráč 3 pokusy na deň. Pokiaľ sa vám zdá byť protivníkov netvor prisilný, môžete použiť posilnenia, taktiež môžete zaútočiť na toho istého netvora viac krát, ale poraziť ho musíte do piatich minúť, inak sa dolieči do maxima zdravia.

Ak porazíte netvora, viac krát na neho už útočiť nemôžete, ale ostatní hráči áno, takže smrť nie je trvalá - ale jeho majiteľ ho môže prepustiť a vyvolať netvora vyššej úrovne. Za porazenie netvora získavate ektoplazmu. Evidujeme štatistiky vášho postupu, napr. porazenie najsilnejšieho netvora, počet porazených netvorov atď. Za dosahovanie míľnikov získavate unikátne odmeny.

Ako hlavná odmena je ektoplazma. Zameniť ju môžete za rôzne odmeny, taktiež ju môžete použiť na nákup posilnení proti netvorom a vyvolať druhého, tretieho netvora atď a tak získavať ektoplazmu z lovu ešte rýchlejšie..

Vo všeobecnosti, toto je PvE udalosť, kde vyzývate a porážate netvorov, ale obtiažnosť je nastavovaná podľa hráčov a vašej ochoty podstupovať väčší, či menší risk.
Body: 7.52
Strana: 1