Užívateľské meno: Heslo:
Autor
Názov témy: Kvíz
public enemyDanieliusMuž

322 príspevok
Zobraziť profil
Re: Kvíz
2401. príspevok - 2013.04.08. 15:57:23 (Reagovať na príspevok #2400 z Mesmeric.)
Citát: Mesmeric - 2013.04.07. 22:07:35
Vidíš, že to jde slušně, když se chce....

stale pouzivam presne tie iste slova
Body: 5
much likedruqpert
Administrator
684 príspevok
Zobraziť profil
2402. príspevok - 2013.04.10. 12:37:07
Ľudia, prosím Vás...
buďme k sebe ohľaduplní.
Nikdy nebude nč objektívne, podobne ako v jednej nemeovane speváckej súťaži prechádzajú akože speváci... a tí skutoční nie, a hodnotia to traja ľudia,
tu sme na tom rovnako, je tu tí troch kvízových administrátorov, nechajme ich prosím robiť ich prácu. Je to ich subjektívny pohľad, či otázku uznajú , alebo nie... načo si kazíme deň? Proste napíšte ďalšiu a hotovo.
To, že je hra slovenská je neodškriepiteľný fakt. To ale neznamená, že ju nemôžu hrať aj iné národy. Na rovinu, pri otvorení českého servera by sa neuživil ani jeden. Ako vraví, vychádzajme si v ústrety a buďme k sebe ohľaduplní. A zvlášť k najšim najbližším slovanským bratom.
public enemyDanieliusMuž

322 príspevok
Zobraziť profil
2403. príspevok - 2013.04.11. 16:30:39 (Reagovať na príspevok #2402 z ruqpert.)
Citát: ruqpert - 2013.04.10. 12:37:07
Ľudia, prosím Vás...
buďme k sebe ohľaduplní.
Nikdy nebude nč objektívne, podobne ako v jednej nemeovane speváckej súťaži prechádzajú akože speváci... a tí skutoční nie, a hodnotia to traja ľudia,
tu sme na tom rovnako, je tu tí troch kvízových administrátorov, nechajme ich prosím robiť ich prácu. Je to ich subjektívny pohľad, či otázku uznajú , alebo nie... načo si kazíme deň? Proste napíšte ďalšiu a hotovo.
To, že je hra slovenská je neodškriepiteľný fakt. To ale neznamená, že ju nemôžu hrať aj iné národy. Na rovinu, pri otvorení českého servera by sa neuživil ani jeden. Ako vraví, vychádzajme si v ústrety a buďme k sebe ohľaduplní. A zvlášť k najšim najbližším slovanským bratom.

o com to prosim ta hovoris ??

to ze je to slovensky server som napisal iba a len pre to lebo ak sa jedna o cesku tradiciu tak tam treba napisat ze sa jedna o cesku a nie japonsku ... v opacnom pripade sa da predpokladat len to ze sa jedna o slovensku (popripade o celosvetovu) tradiciu a to v tomto pripade neplati ... je to jasne a jednoznacne a uz som to tu viac krat pisal ale on to vymazal

nikdy ma ani len nenapadlo zakazovat niekomu z ciech alebo je jedno odkial, aby hral tuto hru ... preco by aj ?
cim viac hracov tym lepsia hra ale to ze je on z ciech a vie ze je to u nich tradicia neznamena ze to budu vediet aj ostatny a to dovtedy kym to tam nedopise ze sa jedna o cesku tradiciu ... potom si to mozem vyhladat na nete a najdem to ale v slovenskych velkonocnych tradiciach to budem darmo hladat ... a to ze nasiel jednu kucharku co ma milion receptov z celeho sveta a aj ten z tej otazky na tom nic nemeni

je to ceska velkonocna tradicia a pre to to tam treba napisat ze je ceska ... kde je problem ?
public enemyDanieliusMuž

322 príspevok
Zobraziť profil
2404. príspevok - 2013.04.14. 20:26:11
ja viam ze to nepomoze ked to tu napisem a nikto to neopravi ale aj tak mi to neda

Kdo byl Václav Veverka?
československý prezident
slavný slovenský herec
slavný český přírodovědec
československý politik

Václav Veverka se narodil 10. prosince 1790
Václav Veverka (25. února 1856 – 14. listopadu 1924)
Václav Veverka sbírá body v mistrovství Evropy
PhDr Václav Veverka, Praha město
Václav Veverka; Nabídka kominických prací
Václav Veverka priradenie 1H, 13C, 15N a rezonancií WT bielkovín matice a jej R55F mutantom z Mason-Pfizer monkey vírus.
a urcite je vela inych Vaclavov Veverkov

TREBA PRIDAT DO OTAZKY ASPON ROK NARODENIA

zial tuto otazku a vsetky odpovede som si pred odkliknutim neskopiroval:
slovo formalny urcite neznamena splnujuci poziadavky ... mozno z casti a z urciteho hladiska ale medzi otazku "co znamena slovo formalny" a odpoved "splnujuci poziadavky" by som urcite nedal "="

EATE STALE SOM NEDOSTAL VYROZUMENIE K TEJ OTAZKE NA CESKU VELKONOCNU TRADICIU KDE NIEJE NAPISANE ZE JE CESKA ... ZE PRE CO TAM NEDOPISU ZE JE CESKA

pre Mesmerika: ak toto zas zmazes tak to sem dam zas ... ulozil som si to
averageMesmericMuž
Moderator
416 príspevok
Zobraziť profil
2405. príspevok - 2013.04.15. 10:38:49 (Reagovať na príspevok #2404 z Danielius.)
Upraveno - dodán rok.
Mažu pouze neslušné posty, tady jsi se žádné neslušnosti nedopustil, tedy není důvod post mazat.
averageSaint1Muž

1 príspevok
Zobraziť profil
PLS ODPíš
2406. príspevok - 2013.04.17. 19:36:08 (Reagovať na príspevok #1 z HoGo.)
Ako možem napísat jednu kvízovu otázku?? Za odpoved dakujjem

S pozdravom Saint1
averageMesmericMuž
Moderator
416 príspevok
Zobraziť profil
Re: PLS ODPíš
2407. príspevok - 2013.04.17. 22:43:12 (Reagovať na príspevok #2406 z Saint1.)
Čaf, rozklikni si záložku kvíz a tam se otázka může položit. Před tím než otázku položíš doporučuji si přečíst pravidla pro pokládání otázek, aby zbytečně nedošlo k zamítnutí otázky jako nevyhovující. Ještě si dovolím poznámku, aby jsi mohl otázku položit, musíš mít zdopovězených 100 otázek v kvízu, tedy za každých 100 otázek, které zodpovíš, můžeš položit jednu otázku ty.
Hodně zdaru v pokládání
much likedruqpert
Administrator
684 príspevok
Zobraziť profil
2408. príspevok - 2013.04.18. 13:27:03 (Reagovať na príspevok #2403 z Danielius.)
Citát: Danielius - 2013.04.11. 16:30:39
Citát: ruqpert - 2013.04.10. 12:37:07
Ľudia, prosím Vás...
buďme k sebe ohľaduplní.

o com to prosim ta hovoris ??

to ze je to slovensky server som napisal iba a len pre to lebo ak sa jedna o cesku tradiciu tak tam treba napisat ze sa jedna o cesku a nie japonsku ... v opacnom pripade sa da predpokladat len to ze sa jedna o slovensku (popripade o celosvetovu) tradiciu a to v tomto pripade neplati ... je to jasne a jednoznacne a uz som to tu viac krat pisal ale on to vymazal

nikdy ma ani len nenapadlo zakazovat niekomu z ciech alebo je jedno odkial, aby hral tuto hru ... preco by aj ?
cim viac hracov tym lepsia hra ale to ze je on z ciech a vie ze je to u nich tradicia neznamena ze to budu vediet aj ostatny a to dovtedy kym to tam nedopise ze sa jedna o cesku tradiciu ... potom si to mozem vyhladat na nete a najdem to ale v slovenskych velkonocnych tradiciach to budem darmo hladat ... a to ze nasiel jednu kucharku co ma milion receptov z celeho sveta a aj ten z tej otazky na tom nic nemeni

je to ceska velkonocna tradicia a pre to to tam treba napisat ze je ceska ... kde je problem ?

Tak na jednej strane je mazanec:
http://life.ihned.cz/jidlo/c1-51653330-velikonocni-bochanky

a na strane druhej

http://www.i-potraviny.sk/mazanec-jedno-z-najstarsich-slovenskych-obradnych-peciv-a-videorecept/

tak si vyber.
averageXDiablo666Muž

18 príspevok
Zobraziť profil
2409. príspevok - 2013.04.19. 08:34:27
Kto vymyslel zapalovač ?
Otázku si nezodpovedal správne, správna odpoveď je: Carl Auer von Welsbach.

Víte, že... zapalovač byl vynalezen dříve než zápalky? Zapalovač vymyslel J. W. Döbereiner v roce 1823, sirky J. E. Lundström v roce 1855. A taká možnost tam ani nie je...
averageMesmericMuž
Moderator
416 príspevok
Zobraziť profil
2410. príspevok - 2013.04.19. 12:13:01 (Reagovať na príspevok #2409 z XDiablo666.)
Čaf, můžeš hodit odkaz? Nějak se mi to nedaří najít.
averageXDiablo666Muž

18 príspevok
Zobraziť profil
2411. príspevok - 2013.04.19. 23:40:54
https://twitter.com/DSLcz/status/168793591563567105
averageMesmericMuž
Moderator
416 príspevok
Zobraziť profil
2412. príspevok - 2013.04.20. 12:55:03 (Reagovať na príspevok #2411 z XDiablo666.)
pak tedy pro rozdílnost zdrojů raději smazáno. Děkuji
likedAranthyrMuž

147 príspevok
Zobraziť profil
2413. príspevok - 2013.04.21. 10:37:07
prosim op prrehodnotenie/zmazanie otazky

Čo je to Impala?

druh zeleniny
africká antilopa
jedlá huba
druh lieku

google nasiel:_

auto, druh zemiakov - cize zelenina, antilopu iba obrazok, a naboje do gulovej zbrane
averageMesmericMuž
Moderator
416 príspevok
Zobraziť profil
2414. príspevok - 2013.04.22. 20:44:24 (Reagovať na príspevok #2413 z Aranthyr.)
Máš recht, vskutku to jsou brambory...takže otázka jde bye bye

Díky
likedAranthyrMuž

147 príspevok
Zobraziť profil
2415. príspevok - 2013.04.23. 12:42:53 (Reagovať na príspevok #2396 z Mesmeric.)
dik ani ja som nevedel co ten "mazanec vlastne je" ale v slovenskej ludovej pesnicke sa spieva ... Ajaju ajaju nechytaj ma-za-nu.....

tak reku mužský rod
likedAranthyrMuž

147 príspevok
Zobraziť profil
2416. príspevok - 2013.04.26. 12:54:33
Ahojky.
tak zasa ja.

Mal som otazu v olympiade, ktora ma dost sokla.
Nieco taketo ..

Aký je slengový výraz pre policajné auto na preprvu zadržaných osob. Boli tam 4 mužské mená spravna je že anton, či čo. Vzhladom k tomu, že neprcujem v policajnom zbore, ani sa nevozím v zadnej časti v živote by ma nenapadlo že sa to tak volá. A nehovorím o tom, že čo narobia s totu otázkou bratia Češi. Nepomohla ani wiki a google (možno krátkosť casu(. Myslim, že to neni specificka otazk. Ak nemam pravdu, tak mám i ja podobnú. Ako sa slengovo volali policajné zložky v komunistickom československu? Neviem ako inde, ale všade to boli verejný blázni

Dakovala Ara
Tento príspevok bol zmenený užívateľom Aranthyr v čase 2013.04.26. 13:00:37
irritatingKomi13Muž
Moderator
206 príspevok
Zobraziť profil
2417. príspevok - 2013.04.26. 13:01:43 (Reagovať na príspevok #2416 z Aranthyr.)
antona bych nechal, myslím, že je to všeobecně rozšířený pojem... říká se jim ještě dneska tak..
likedAranthyrMuž

147 príspevok
Zobraziť profil
2418. príspevok - 2013.04.26. 13:01:44
sry, nasiel som to v krizovkarskom slovniku, takze google nesklamal, ale moje rychle klepanie na notase a vynechanie pismenka
likedAranthyrMuž

147 príspevok
Zobraziť profil
2419. príspevok - 2013.04.26. 13:02:21 (Reagovať na príspevok #2417 z Komi13.)
ked aj u vas, tak berem
much likedruqpert
Administrator
684 príspevok
Zobraziť profil
2420. príspevok - 2013.04.27. 20:02:39
Áno, anton je pomerne rozšírené, aj keď v súčasnosti už trocha zastaralé slovo.