Užívateľské meno: Heslo:

Príspevky - Komi13

Strana: 1234567891011
Dátum: 2012.01.19. 19:04:58
otázka Ako se volá jmenem dnešní prezident Slovenska... neb tak nějak podobně formulovaná..

odpovědi jsou jména nic méně za pár let může být někdo jiný prezidentem..

asi je to na vymazání nebo jinačí formulování otázky ..
Dátum: 2012.01.18. 17:42:41
Citát: Sindibad - 2012.01.18. 15:59:08
neda sa mi pripojit na stranku z mobilneho telefonu vie mi dakto poradit

jaký používáč prohlížeč? já jedu na opeře a nemám s tím problém... pokud používáš operu pak možná budeš mít problém s připojením jako takovým..
Dátum: 2012.01.15. 12:24:37
a zas další problém s alternativním vývojem.. zvedl jsem evoluci kůže, mělo mito přidat novou zručnost ve zručnostech, nic méně je tam jedno políčko, které můžu zvednout za nějakou DE ale v tomto políčku není uvedený žádný název nové zručnosti.. prosím o doprogramování nebo opravení problému... mám takový nejasný pocit že s alternativním vývojem bude asi více problémů
Dátum: 2012.01.15. 12:19:05
Citát: Fajne - 2012.01.15. 09:49:00
mam ulohu:
Zabi počas lovu jedného draka! (Takého tvora, čo má v mene slovo drak)
Uz som minul 177 AB na lov a ziadny drak, je mozne tuto ulohu splnit? Aka je pravdepodobnost zabit pocas lovu tvora, co ma v mene slovo drak?

záleží na jaké jsi úrovni.. pokud lovíš a nemáš ještě žádné draky, tak budeš muset počkat.. nebo už jsi draky měl a tedy budeš muset počkat až se ti zas nějaký drak objeví... draci při lovu se začínají objevovat tak kolem 50 lvl možná malinko později...
Dátum: 2012.01.12. 12:43:32
dostaneš jich 350 + proměna všech vyhořelých za pravé, takže až 700 prakamenů za 20 euro... tato otázka je naprosto v pořádku.. pokud nevíš odpověď stačí kliknout na odkaz prakamene a pak na všechny možnosti krom sms a Onebip a hned budeš vědět... možná jednodušší otázka než které musíš pracně googlit a odpovědi jsou nejasné..
Dátum: 2012.01.12. 02:50:35
Citát: Eldiablo - 2012.01.11. 20:13:12
Citát: Komi13 - 2012.01.11. 18:03:56
prosím o úpravu otázek kde jsou slovenské měsíce červen a červenec, tak aby v těchto otázkách byly i české výrazy.. pravidleně se mi to plete a co nejvíc mě štve tak že je pravdielně dostávám v kvízové olympiádě..

no neviem neviem cely svet ma mesiace rovnako len vy musite mat inak pomenovane a ked sa dokazeme naucit vase mozes sa aj ty naucit svetove/slovenske pomenovanie.

ale jo to já umím jen mi to vadí v olypmiádě... to pak nepřemýšlím a jedu na rychlost... pak je jasné že se občas spletu kdyby tam bylo červenec tak neřeším klikám a jedu dál no jo to jsme holt my, vždycky musíme mít něco extra
Dátum: 2012.01.11. 19:16:59
máme tu problém s důkladným účením v Alternativním vývoji... mělo to při zvednutí o jeden stupen přidat 5% k celkovému počtu expů potřebných k zvednutí úrovně postavy, avšak nic se nestalo... potřebny pošet expů zůstako na stejném nožství a stejný problém má i Aranthyr, prostě nás to vyšplouchlo a 5 % nepřidalo... prosím o nápravu a prověření systému...
Dátum: 2012.01.11. 18:03:56
prosím o úpravu otázek kde jsou slovenské měsíce červen a červenec, tak aby v těchto otázkách byly i české výrazy.. pravidleně se mi to plete a co nejvíc mě štve tak že je pravdielně dostávám v kvízové olympiádě..
Dátum: 2012.01.11. 11:16:50
Citát: xBladex - 2012.01.10. 21:37:19
Cawte ako zrusim neviditelnost aby som nemusel cakat 17 hodin ???ak sa to da

nedá, budeš muset vydržet...
Dátum: 2012.01.10. 22:18:58
jestli se nepletu tak ootázka zní: Jaký národ vynalez kostkový cukr?
správná odpověď je češi.. avšak s tímto nemohu souhlasit...

vynálezcem kostkového cukru byl rakušan Jakub Kryštof Rad (25. března 1799 ve švýcarském Rheinfeldenu – 13. října 1871 ve Vídni)

tedy prosím o odstranění z databáze
Dátum: 2012.01.08. 02:47:32
Na kterém kontinentě leží Kuba? trošku bych tuto otázku poopravil... Ke kterému kontinentu patří Kuba? Kuba neleží na kontinentě je to ostrov a tedy leží samostatně...
Dátum: 2012.01.07. 18:45:09
v kvízu jsem měl dneska dvě otázky s odpovědmi, které obsahovaly přesné datumy..
1. otázka: Kdy bylo slovenské národní povstání... já osobně jsem se to ještě učil ve škole, nic méně mladší generace v čechách se to už asi moc učit nebude neb to není součástí českých dějin..
2. otázky: Kdy byl blahoslaven papež Jan Pavel II. - nejsem věřící a myslím, že podobný druh otázek nepatří do všeobecného přehledu..

tedy prosím obě vymazat z databáze
Dátum: 2012.01.05. 21:33:00
raňajky = snídaně.. nejsem ze slovenska tak opravdu nevím jak se raňajky píší.. to se tedy omlouvám, předpokládám, že tazatel měl na mysli ranajkou snídani
Dátum: 2012.01.05. 17:59:23
Sice jsem tu otázku nepokládal já, ale odpověd je v celku jasná, je pravda že je malinko divně formulovaná, ale ne zas až tak divně, možná místo ranajka bylo slovo ranajky tak by to asi bylo vše ok, ani nevím zda máte na slovensku ranajku nebo jen ranajky... zas k otázce, myslím, že vcelku jednoduchá a viděl jsem v kvízu daleko hůře formulované otázky, nad kterýma jsem musel hodně přemýšel a pátrat co tím chtěl tazatel říci...
Dátum: 2012.01.04. 23:21:40
jaké rozpětí křídel má orel nebo tak podobně formulovaná otázka
odpovědi až 2 metry
až 2,5 metru - označená jako správná, s tím sice můžu souhlasit, ale správnou odpovědí je i 2 metry záleží na druhu a i na tom kde bude dotazovaný hledat google uvádí obě tyto varianty, takže prosím o vymazání z databáze..
Dátum: 2012.01.01. 17:15:22
opět problém s aukčním domem... u medajle osudu

Kapsz egy végzet medálját (+1 építés - max. fölé is mehet, -1 mp vadászat idejére)
Dátum: 2012.01.01. 14:12:24
Otázka, ktorá z těchto her je závodná?
tuším, že otázky ohledně jiných her jsou zakázané... a za další bych řekl, že je to otázka se speciálním zaměřením...
Dátum: 2011.12.30. 12:48:59
otázka kdy byl zabit Bin Ládin, nemyslím si , že by měla být v této formě odpovědí v databázi (jsou tam přesné datumy) a popravdě kdo si za pár let vzpomene kdy přesně to bylo... něco jiného pokud by tam byly jen roky... já už ted nevím zda to byl květen nebo červenec

další nevímjestli jsem se jen nepřeklepl v otázce jaká je oficiální měna Chorvatska, označil jsem kuna, ale napsalo mi že je to chybná odpověd, že správnou odpovědí je kuna.. přesně tak jen nevím zda byla chyba na mé straně a omylem jsem označil jinou odpověď nebo zda je nějaká chyba v odpovědích a jsou tam dvě podobná slova - každopádně prosím o prověření jak to s touto otázkou je..
Dátum: 2011.12.29. 18:52:46
V jaké zemi leží Zakynthos?

Odpovědi Egipt??? není to náhodou Egypt?
další dvě a Řecko... k tomu to bych podotknul že Zakynthos neleží v Řecku, ale náleží k Řecku neb je to jeden z řeckých ostrovů.. tedy v něm nemůže ležet... prosím o přeformulování otázky.. předem děkuji
Dátum: 2011.12.29. 15:27:53
Citát: Mosesko - 2011.12.29. 09:00:10
Kde je chyba ?
You are , He is , I am , They are , We are
I am , You are , He is , She is , It is
I am , You are , He is , We are , They are
You are , He is , I is , They are , We are - spravna odpoved

povedal by som, ze tato otazka se radi do skupiny ... pro specifickou skupinu ...

tak to by mě zajímalo proč je jen tato odpověď správná, řekl bych že správně je i odpověď č. 1, tam taky nejde označení osob tak jak má jít za sebou.. tedy asi správně 2 odpovědi, ikdyž kdo ví jak vůbec pisatel tuto otázku myslel.
Strana: 1234567891011