Užívateľské meno: Heslo:

Príspevky - Komi13

Strana: 1234567891011
Dátum: 2011.11.08. 10:43:20
narazil jsem na otázku kedy a kde jsme vyhráli mistrovatví světa v ledním hokeji... tazatel je určitě slovák neb odpověd směřuje k vítězství Slovenska, ale prosím o doplnění této otázky neb pro čechy je to otázka zavádějící a může vést ke špatné odpovědi... a když jsem u vítězství mám takový pocit že otázka kdy Slovensko vyhrálo MS v hokeji je v databázi několikrát... mám tušení že jsem ji dostal ve 2 nebo 3 variantách. přede díky za upřesnění otázky a případné prověření...
Dátum: 2011.10.25. 12:39:55
tak za druhou otázku se tedy omlouvám... ellesare když už jsi tu jak je to s těmi zařezenýma otázka do kvízu, myslím tím počet zařazených v kartě postavy...
Dátum: 2011.10.25. 10:11:47
ahoj ted při olympiádě jsem se setkal se 2 otázkami kde si myslím že by bylo dobré upravit či vymazat..

jedna z nich je: Od kolika má mít dítě cestovní pas nebo tak nějak položená... správná odpověd je od 5 let, což byla sice pravda v době kdy asi někdo tu otázku pokládal.. od nového roku bude správná odpověd, že každé dítě, tedy alespon v ČR nevím jak to bude na Slovensku... takže tuto otázku bych vymazal... samozřejmě jsem na ní odpověděl špatně

druhá z nich je: Synonymum ke slovu klan... správná odpověd byla podle tazatele šaňa (nic mi to na googlu nenašlo), ale byla tam i možnost kmen, což podle českých synonym je správná odpověd ale jak jsem psal zase označená jako špatná odpověd...

předem díky za vymazání těchto otázek..
Dátum: 2011.07.09. 10:19:40
souhlas s firefoxem nejsou žádné problémy... ale k tématu kvízu, prosímo opravení této otázky... Ako sa volá pes z rozprávky Nekonečný príbeh? odpověd je správná jenže to nebyl pes ale drak... tak jen zaměnit slovo pes za draka.. předem díky
Dátum: 2011.07.07. 00:49:51
a ještě mě napadlo ke kvízu resp souhrnu u postavy proč se mi ještě nezapočítala žádná otázka do zařazených, když minimálně 2-3 jsem ve kvízu již dostal?
Dátum: 2011.07.07. 00:43:58
chtěl bych upozornit na možnou špatnou odpověd v kvízu... jedná se o otázku Jak se jmenuje nezjnámější filmový pes? Správná odpověd je podle kvízu komisař Rex, ikdyž v odpovědích je možná i Lassie, což je podle mě daleko známější pes než komisař rex... necht se k tomu prosím vyjádří i další...
Strana: 1234567891011